kasnak işlerim :D hanımlar buyrun bakalımmm .. !!!

SaBıR MeLeĞi

Aktif Üye
Üye
kasnak işlerim :D hanımlar buyrun bakalımmm .. !!!
kasnakta havlu kenarı yapılışı kasnakta havlu kenarı yapımı video
kasnak1-1b2.jpg

kasnak2-13d.jpg

kasnak3-375.jpg

kasnak4-1e1.jpg

kasnak5-219.jpg

Son düzenleme:
Resimler, bizim sitemize büyültülerek yüklendi.

Emeğinize sağlık olsun diyor ve bol kazançlar diliyoruz :)

sayın editör adminim sana çoook teşekkür ederim inşallah dediğin gibi allahım bol kazanç banada arkadaşlara da verir sağol :):):)

sevgili aşkaimtisal ben kütahyada oturuyorum ister havlulu istersen havlusuz gönderirim cnm beğendiğin içinde teşekkür ederim ama ben birşey eklemeyi unuttumuşum havluyu hazır aldım. kasnak işleri bana ait ama istersen üstüne kurdale işi de yapabilirim elimde işlediklerim var inşallah onlarıda en yakın zamanda yayınlicam:):)... herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Emeğinize yüreğinize sağlık olsun gerçekten el emeği ve göz nuru gerçekten. Hayırlı satışlar olsun :)

Çok güzel,Elinize gözünüze sağlık..Sanırım havlunun kenarının dışında ön yüzündede işleme var gerçek çok güzell

sevgili aşkaimtisal ben kütahyada oturuyorum ister havlulu istersen havlusuz gönderirim cnm beğendiğin içinde teşekkür ederim ama ben birşey eklemeyi unuttumuşum havluyu hazır aldım. kasnak işleri bana ait ama istersen üstüne kurdale işi de yapabilirim elimde işlediklerim var inşallah onlarıda en yakın zamanda yayınlicam:):)... herkese teşekkür ederim.

canım sen bana özelden numaranı msn adresini yaz görüşelim...

bunlarda kasnak işlerimin devamı!!

Ekli dosyalar

• 12100110.jpg
    12100110.jpg
    97,5 KB · Görüntüleme: 0
  • 12100111.jpg
    12100111.jpg
    96,6 KB · Görüntüleme: 0
  • 12100112.jpg
    12100112.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 0
  • 12100113.jpg