Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kaspersky Android Antivirüs Programı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar kaspersky Android Antivirüs Programı hakkında bilgi istiyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

kaspersky Android Antivirüs Programı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaspersky mobil Security Lite programı

kaspersky mobil Security Lite programı

kaspersky mobil Security Lite programı kaspersky mobil Security Lite Genel Özellikleri kaspersky Android Antivirüs Programı Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Kaspersky Mobile Security Lite programı hakkında ve bu programın özellikleri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri, sizlerle paylaşıyoruz. Kaspersky Mobile Security Lite, antivirüs, çalınmaya karşı koruma, arama ve sms...
  2. Avast Antivirüsü Kaldırmak İstiyorum

Avast Antivirüsü Kaldırmak İstiyorum

avast antivirüsü kaldırmak istiyorum bilgisayarımdan ne yapmam lazım ?
  3. Hangi antivirüs programı

Hangi antivirüs programı

Merhaba kızlar. Ben çok iyi bir antivirüs programı arıyorum. Benim evde çocuklar var ve sürekli oyun yükleyip oynuyorlar. Malum oyunlardan çok virüs kapabiliyorsun. Bilgisayarımda iyice ağırlaştı sanırım format göründü. Formattan sonra pc mi virüslerden çok iyi koruyabilecek ve ücretsiz olmak koşulu ile bana antivirüs programı tavsiye edebilirmisiniz? Sizler bilgisayarınızı virüslerden korumak...
  4. Android Telefonu Kablolu/Kablosuz Modem Olarak Kullanmak

Android Telefonu Kablolu/Kablosuz Modem Olarak Kullanmak

Android mobil işletim sistemli cep telefonunuzu kablolu (USB bağlantısı ile) veya kablosuz (Wifi veya Bluetooth ile) modem olarak kullanabilir, internet bağlantınızı birden fazla kişi/cihaz ile paylaşabilirsiniz. Telefonunuzu modem olarak kullanabilmek için kullandığınız Android sürümünün 2.2 ve üzeri olması gerekmektedir. Samsung Galaxy Serisi (S4, S4 mini, S3, S3 mini, S2, Note, Note 2,...
  5. Android ile Yasaklı Sitelere Giriş ve DNS Değiştirme

Android ile Yasaklı Sitelere Giriş ve DNS Değiştirme

Android kullanıcısıysanız ve yasaklı sitelere sitelere istediğiniz zaman giriş yapabilmek istiyorsanız size gösterdiğimiz adımları uygulayarak istediğiniz sonuca kolayca ulaşabilirsiniz. Şehir efsanesi: DNS değiştirmek için telefonunuzun veya tabletinizin root edilmiş olması gereklidir. Doğrusu: Wifi üzerinden bağlanacaksanız, DNS değiştirmek için telefonunuzun veya tabletinizin root...

Sayfayı Paylaş