Katı meyve sıkacağı alacağım hangisini almalıyım?

  • Konbuyu başlatan Ayşegül AYRANCI
  • Başlangıç tarihi
Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Katı meyve sıkacağı alacağım hangisini almalıyım?
Meyve suyu sıkacakları özellikle çocuklu evlerin vazgeçilmezidir. Bazıları da taze meyve suyu bağımlısı olarak bu ürüne evlerinde yer açmak isteyebilirler. Siz de böyle bir ürün ile mutfağınızı zenginleştirmek istiyorsanız yazımı okumadan karar vermemelisiniz. Yeni evlenecek çiftler arasında da son teknoloji olabilecek zengin tasarım- fonksiyon seçenekleri ile sizlerde derin etki yaratmak istemekteyim. Siz de katı meyve sıkacağını olmazsa olmaz kabul edenlerdenseniz buyrun size önereceğim ürünleri incelemeye. Resim galerimde mevcut olan pek çok model ve marka arasından seçimde bulunabilirsiniz. Ya da beğendiğiniz marka mağazasında daha farklı seçeneklerini bire bir görerek tercihte bulunabilirsiniz.

46571697.jpg

1.199 TL değerindeki üstteki meyve sıkacağı Dünya'nın en iyileri listesine girebilmeye aday bir üründür.
Meyveleri bütün olarak atma deneyimini yaşayarak saniyeler içerisinde taptaze meyve suları içmek için hazırlanmak istemez misiniz? Ekstra geniş hazneye sahip olan bu ürün ile kolay bir şekilde meyve suyunu içebilecek kadar atarak sıkma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Yüksek hızda dönen bıçak sistemi sayesinde ürün 6 kat daha lezzetli ve vitaminli meyve sularını içebilmenizi sağlayabilecektir. Yavaş sıkma teknolojisi ile üretilmiş olan bu ürün meyve ve sebzelerden su değeri en az posa çıkımını sağlayabilecektir. Sessiz çalışma teknolojisine bayılabileceğiniz bu ürün minimum besin kaybına neden olduğundan tercih edilebilecek kalite standartlarında biri üründür. Çevre dostu malzemeden üretilen sıkacak en sert meyvelerin bile suyunu saniyeler içerisinde bardağınızda görebilme mutluluğunu size hissettirebilecektir.
arçelik katı meyve sıkacağı.jpg

katimeyve.jpg

MAG_1084142.jpg


800 Watt motoru ile size unutamayacağınız lezzetli içecek sunumlarını gerçekleştirecek olan bir katı meyve sıkacağı ile tanışmaya hazır mısınız? Hem yumuşak hem de katı meyveler adına hız kontrolü yaparak geniş besleme borusu aracılığı ile bütün olarak aldığı her sebze ve meyvenin suyunu itinayla sıkabilmektedir bu ürün. Paslanmaz çelik mikro gözenekli filtresi ile minumum zahmete girerek meyve suyu içme keyfini kısa zamanda yaşamaya başlamaya hazır mısınız? Tüm parçalarını bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Lezzetli ve yapımı kolay tarifler ürün ile birlikte kutunun içinden çıkabilecektir. Meyve suyunun damlamasını önleyici sistem ile meyve suyu içmek daha bir keyifli hale gelecek sizlere. Hem temizlik sorunu yaratmayan hem de fonksiyonel özellikleri iyi olan bu katı meyve suyu sıkacağını almaya ne dersiniz? Küçük ev aletleri arasındaki bu mutfak ürünü için sipariş için güvenilir web sitelerden de faydalanabilirsiniz.
Siemens-kati meyve sikacagi.jpg
 
Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Her eve lazım bir gereç.Ben meyve yemeyi pek sevmiyorum bu yüzden bu açığımı meyve suyu tüketerek kapatıyorum. Meyve suyunu dışardan tedarik ediyorum.Bana da katı meyve sıkacağı lazım bu konu fikir edinmeme açısından çok faydalı oldu .Paylaşım için teşekkürler
 

Benzer İçerikler

K
Cevaplar
0
Görüntüleme
863
Kayıtsız Üye
K
*MeleK*
Cevaplar
5
Görüntüleme
7K
hüzün meleği 26
hüzün meleği 26
M
Cevaplar
3
Görüntüleme
4K
Kayıtsız Üye
K
Üst