1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Katkı Payı Ne Demektir?

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  katkı payı nedir ne demektir anlamı açıklaması ile ilgili bilgiler burada melekler Özellikle okullara kayıt yaptırırken karşımıza çıkan bir ifadedir katkı payı melekler :) Bu katkı payları yüzünden öğrenciler az eylem yapmamıştır.

  [​IMG]


  Katkı payı, bir ortaklığa girişirken ya da bir işe başlarken ödenen ücrete denir.Aynı zamanda bu ifade ,eğitimde okullarda yapılan harcamaların öğrenciler tarafından ödenen bölümüne de denir.
   
Katkı Payı Ne Demektir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ekmekte ki Katkı Maddeleri Nelerdir?

  Ekmekte ki Katkı Maddeleri Nelerdir?

  ekmek, içinde ki katkı maddeleri, nelerdir, içinde neler var, zararları, ile ilgili bilgiler burada melekler Her öğünümüzde soframıza koyduğumuz ekmeğin içinde neler olduğunu biliyor muyuz melekler? Bu kadar yumuşak ve taze kalmasının sebebi mutlaka içinde ki katkı maddeleridir,çünkü doğal ekmek çabucak bayatlar :) Paylaşacağımız makale ,ekmekte ki katkı maddeleri ile ilgili,bakın...
 2. katkı payı nedir

  katkı payı nedir

  Kızlar her yerde önüme çıkıyor bu katkı payı, nedir allaşkına neyin katkısını alıyorlar, bilgisi olan var mı ?
 3. Paketlenmiş ürünlerin katkı maddeleri nelerdir?

  Paketlenmiş ürünlerin katkı maddeleri nelerdir?

  Merhaba arkadaşlar Paketlenmiş ürünlerin katkı maddeleri nelerdir?
 4. Özel Hastaneler vatandaştan kaç lira katkı payı alacak

  Özel Hastaneler vatandaştan kaç lira katkı payı alacak

  Özel Hastaneler vatandaştan kaç lira katkı payı alacak haberleri izlediniz mi ya da Özel Hastaneler vatandaştan kaç lira katkı payını biliyorsanız lütfen yazın kızlar.
 5. YABANCI MAHKEME KARARLARININ TANINMASI ve KATKI PAYI ALACAĞI

  YABANCI MAHKEME KARARLARININ TANINMASI ve KATKI PAYI ALACAĞI

  Yabancı mahkemelerden hukuk davalarına ilişkin olarak verilmiş ve o devlet kanunlarına göre kesinleşmiş bulunan kararların Türkiye'de icra olunabilmesi yetkili Türk mahkemesi tarafından TENFİZ KARARI verilmesine bağlıdır (5718 sayılı Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku Hakkındaki Kanun m. 50). Bundan ayrı yabancı mahkeme ilamının kesin delil veya kesin hüküm olarak kabul edilebilmesi...

Sayfayı Paylaş