Katlama gül yapımı nasıl kızlar bilen var mı tarif istiyorum

E

Emine.u

Forum Okuru
Katlama gül yapımı nasıl kızlar bilen var mı tarif istiyorum

Katlama gül yapımı melek kadınlar kulübü kağıt katlama gül yapımı forumda.​

Kızlar yakında öğretmenler günü var valla canlı çiçek yerine böyle hiç solmayan çiçek daha iyi değil mi sizce çocukların öğretmenleri icin. Bir de öyle her öğretmene ayrı hediye anlamayız bende 4 çocuk var hepsinin de öğretmeni ayrı. Bana katlama gül yapımını öğretene çok teşekkür ederim valla.

Merhabalar
Bir gün bir restoranda garsonun biri peceteden gül yapmıştı vermişti gerçekten farklı geliyor. Bence kağıttan gül yapmak canlı çiçekten farklı olarak daha uzun ömürlü ve daha farklı bir hediye. Solan çiçek mi solmayan çiçek mi derseniz ben solmayan derim tabii canlı çiçeklerin de yeri bambaşka ama sürekli alma durumumuz yoksa yapacak birşey yok. İster elişi kağıdından ister herhangi başka kağıttan gül yapabilirsiniz. Katlama sanatı biliyorsunuz ki origami sanatı deniyor. Nette katlama gül yazdığınız zaman harika modeller çıkıyor karşınıza. Ben de buradan uzun uzun anlatmak yine video linki bırakacağım aşağı. Dilerseniz izleyebilir kolayca yapabilirsiniz. Hatta çocuklarla etkinlik şeklinde bile yapabilirsiniz.

Geri