Katlı ve perçemli saç modeli isteyenlere modern kesimler

  • Konbuyu başlatan *MeleK*
  • Başlangıç tarihi
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Katlı ve perçemli saç modeli isteyenlere modern kesimler
katlı saç modelleri, katlı ve perçemli saç modelleri, kahküllü saç modelleri, modern saç kesimleri ile ilgili bilgiler bu konumuz da yer alıyor.

Bayanlar için saç modelleri, renkleri ve kesimi büyük önem taşır. Bir nevi tarzınızı da yansıtan saç modelleri, günümüz de farklı renk ve kesim örnekleri ile bayanlar tarafından sevilerek kullanılıyor.

Hepimizin mutlaka kuaföre gitmişliği oluyordur. Kimi düzenli bir şekil de gider saç kesimini rengini ve modelini uygulatır ve yeniliklere de açık olduğu için sıklıkla imajında değişiklik uygulatır. Kimisi de alışmış olduğu saç rengi ve modelini uzun yıllarca kullanmayı tercih eder.

Yıllardır saç modasın da değişmeyen bir trend var ki oda kahküllü saç modelleri oluyor. 2018 yılının saç modasın da tekrar yerini alan kahküllü saç modelleri her boy saçlara uygulanabiliyor.

Girls+Aloud+Portrait+Shoot+Trw78QswLAJx.JPG
kahkullu-katli-kesim-kahverengi-sac-modeli-2015.JPG
kahkullu-katli-sac-kesim-modelleri.JPG
Katli-kahkullu-sac-modeli.JPG
latest_long_hairstyles_pictures_4.JPG


Bana göre kahkül kesimi kişiyi olduğundan daha genç gösteren bir ayrıntı... Yüze daha yumuşak ve genç bir ifade katıyor. Hatta birçok ünlü de kahküllü saç modellerini tercih eden bayanlar arasın da yer alıyor.


Ünlülerin kahkül modeli kesimleri

Kuaför yerine kahkülünüzü evde kendiniz kesmek istiyorsanız onun da çaresi var . Kahkülünüzü evde kendiniz kesin konumuzu tıklayarak pratik bir şekil de kendi kahkülünüzü kendiniz kesebilirsiniz.

Daha önce kahküllü saç modeli denemediyseniz ve kendiniz ile ilgili farklı bir imaj görüntüsü istiyorsanız bence denemeniz gereken bir saç modeli... Saça biraz hava ve hareket katacak katlı bir kesim ile birlikte kahküllü saç kesimi sizi çok değiştirecek ve tabiri caizse daha havalı bir bayan haline getirecektir.


Reese-Witherspoon-Chunky-Bangs.JPG
Trendy Medium Haircuts (1).JPG
uzun-ve-katli-saclar-cok-guzel.JPG
uzun-yan-kahkul.JPG
Yandan-PerC3A7emli-Orta-Boy-SaC3A7-Kesimi.JPG
 

Benzer İçerikler

Üst