Katre-i Matem İyikii doğdun bebişimmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. i-mate yeni serisiyle ses getirecek

i-mate yeni serisiyle ses getirecek

Ultimate serisi; her kullanıcıya hitap eden tasarım özelliklerine sahip, yüksek seviye, sofistike, 3. Nesil, Windows Mobile 6.0 temelli cihazlardan oluşuyor. Ultimate 8150; Dijital Asistan ile cep telefonunun güzel bir sentezini sunuyor. Güçlü işlemcisi, dokunmatik VGA ekranı, HSDPA teknolojisi ve XGA video çıkış özelliği sayesinde, Ultimate serisi; kullanıcılarının itiyaçlarını sonuna kadar...
  2. iyi ki doğdun katre-matemin bebişi

iyi ki doğdun katre-matemin bebişi

iyi ki doğdun katre-matemin oğluşu bebeği... canım bugün oğlunun doğum günüydü nice mutlu yıllara dileklerimle aiiilesiyle birlikte sağlıklı uzun ömürler diliyorum:) allah acısını göstermesin ve sizi başından eksik etmesin...
  3. katre-i matemden

katre-i matemden

İlle gerek mi özlediğimi söylemek Ya da sevdiğimi seni Hem gelecek günlere bıraktım seninle olmayı Seninle ölmeyi bir güzel Seninle..
  4. katre-i matem

katre-i matem

Katre-i Matem Lâlenin bağrına düşünce ilk dem. Güllere gözyaşı oluyor şebnem. Yâre terk edip de gitme diyemem Sinemde yüreğim katre-i matem. Sevenin bağrına düşünce ateş. Ay tutulur yasa gark olur güneş. Güneş ki bağrımın ateşine eş. Gülüm yüreğimde katre-i matem. Her seher duaya açılır eller. Gönlün çırasını ateşler diller. Siler göz yaşımı beyaz mendiller. Menekşede hüzün katre-i...
  5. Thalia Modası Kıyafetler (katre-i matem için)

Thalia Modası Kıyafetler (katre-i matem için)

thalia thalia kıyafetleri saç rengi saç modelleri thalianın rengi Katre-i matem için Thalia kıyafetlerini güzelce seçip beğendim ve derledim melişlerim çok şık elbiseler var bence.:D

Sayfayı Paylaş