Kayganlaştırıcı yerine bebek yağı kullananlar var mı ilişki sırasında?

C

Cennetylcn

Forum Okuru
Kayganlaştırıcı yerine bebek yağı kullananlar var mı ilişki sırasında?

Kayganlaştırıcı yerine bebek yağı melek kadınlar kulübü kayganlaştırıcı yerine ne kullanılır forum'da.​

Arkadaşlar eşimle 5 aylık evliyiz ama ilişki sırasında çok kuruluk yaşıyorum kuru olduğu için de çok acı çekiyorum sonrasında birkaç gün hiç yaklaşmak istemiyorum eşime. Bana bu konuda yardımcı olur musunuz kayganlaştırıcı hiç kullanmadım kullanmak içimden gelmiyor açıkçası acaba kayganlaştırıcı yerine bebek yağı kullanılabilir mi ne dersiniz?

images (5).jpeg

Merhabalar
Evlilikte ilk zamanlar bu tür sorunlar yaşanabilir bunu en aza indirmek için ilişki öncesi on sevişme çok önemli. Kayganlaştırıcı kullanmadan bile bu şekilde ilişki yaşayabilirsiniz hem de acısız. Kayganlaştırıcı neden kullanıyorsunuz merak ettim ama hiçbir zararı olmayan su içerikli masaj jelleridir.bu kayganlaştırıcılar aslında. Hatta bebek yağı bu kayganlaştırıcılardan daha zarar verici olabilir. Bana kalırsa bebek yağı yerine su bazlı kayganlaştırıcılar tercih edebilirsiniz bunların hiç bir zararı yoktur bilakis sadece görevi ilişki sırasında kolaylık sağlamaktır. Kayganlaştırıcı kullanmak istemiyorsanız dediğim gibi ilişki öncesi dokunmak gibi ön sevişmeyi deneyebilirsiniz. Bana kalırsa kayganlaştırıcı yerine bebek yağı kullanmayın derim ben.

Dilerseniz aşağıdaki linkten "Okey kayganlaştırıcı jel kullananlar tavsiye ediyor musunuz" yazımızı inceleyerek kayganlaştırıcılar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Geri