Etiketler:
  1. asyaamm

asyaamm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Kayınvalidesinden çekenler şikayet edenler yardım lütfen

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında asyaamm tarafından paylaşıldı.

Mrb arkadslar yeni uye oldum.problemimi paylasmam lazim.kizlar ben 3 yillik evliyim.kayinvaldemle ayni binadayiz.cok despot ve sert bi kadin.ve ben artk biktim ondan.gerckten yasanmasi cok zor bir kadin.hicbiseyden memnun olmayan herseye kendi karar veren bi kadin.o kadar cok sey yasadm ki nerden nasil basliyacgimi bilemiyorm.tek bildgim 25 yasnda o kadin yuzunden menopoza girmem.evet kizlar dogru duydunz daha 25i bitrmeden menopoza girdm gecen yil.onceleri cocuk istemedim tam korunmayi biraktk aylar gecti olmadi adetim de kesildi.sonra menopoza girdgmi ogrendm.dr bu kadar erken yasta boyle olmanin tek sebebi stres dedi.psikolojim cok kotu.hergun o kadini gornek zorundayim yogun bi baski ve stres bu genc yasta kuruttu beni.bana dua eder misnz

2. kararanay

kararanay Forum Okuru

Rabbim sabrını artırsın canım. Kayınvaliden ne yaparsa yapsın eşinin hatırına sen ona iyilikle yaklaş... Ona iyi biri olduğunu göstermenin en doğru yöntemi bu. Yani şimdiye kadar ne yaşadınız bilmiyorum ama en azından bundan sonra geçmişi bir kenara bırak ve hayatının geri kalanını bu stres altında yaşamama kararı al. < Konu Resmi..>

3. Mishalisa

Mishalisa Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Neden bu durumu eşinizle konuşmuyorsunuz ? Ayrı bir eve çıkabilirsiniz yada görüşmeyin o kadınla . Rabbim yardımcınız olsun

-mahpeyker- bunu beğendi.
  4. Kumrukusum

Kumrukusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
  5. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113
    Dualarımız seninle umarım kısa sürede hakkında hayırlısı ne ise o olur

Kumrukusum bunu beğendi.
  6. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    154
    Ödül Puanları:
    63
    Kıyamam ya 25 yaşın da menepoza girmek .. Allah kimsenin başına vermesin. Hep stresten arkadaşım onca dert tasa nereye gidicek. Sonun da bir yerde patlak veriyor . Allah yardımcınız olsun şafi ismi ile şifa versin inşallah.

Kayınvalidesinden çekenler şikayet edenler yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen yardım edin

Lütfen yardım edin

mrb arkadaşlar derdim şu 4 senelik bir ilişkim vardı sevgilimi çok seviyordum sözlüydük hatta aileler falan tanışıyordu yani kısacası seviyorduk birbirimizi ama onun dogum günü yani 26 agustos çok değişti dogum günü eglencesi yaptı geç saat diye gidemedim gündüzden kutladım dogum gününü ama o gün beni çagırmama sebebi beni aldattıgı için bir kız varmış ama benim haberim bile olmadı yılbaşına...
  2. lütfen yardım !!

lütfen yardım !!

mrb arkadaslar... Ben çok karmaşık fikirlerdeyim 21 yasındayım muhasebe bölümü okudum üniversite bitirdim başarılı bir ögrencilik hayatım oldu ardından okulum bittigi zaman birine aşık oldum onunla 2.5 senelik bi arkadaslımız var ve artık ciddi bişeyler düşünmek istiyo ama ben çok kararsızım.Nedeni seviyomuyum bilmiyorum ama onun bana bazı şeylerde şart koşması sevmemi engelliyo galiba.Örnegin...
  3. lütfen yardım melekler lütfen

lütfen yardım melekler lütfen

lütfen yardım merhaba, ben 2007 yılında nodül ameliyatı oldum ve tiroid bezinin tamamı alındı.o günden itibaren levatiron kullanıyorum.yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalabiliyorum ve geçen yıl 17 haftalıkken ikiz gebelik düşüğüm oldu. şimdi 8 haftalık hamileyim ve yine ikiz gebeliğim var.aşırı derecede bulantım,kalp çarpıntılarım ve cilt kuruluğum var.tiroid hormon tahlil sonuçlarım...
  4. Yardım lütfen !!!

Yardım lütfen !!!

bişey sormak istiyorum.benim adetim bir hafta gecikti.hamile olup olmadığımdan şüpheleniyorum.bazen tek bazen iki kasığıma birden sancı giriyo.elim ayağım buz kesiyo.göğüslerim çok hassas.biraz ayakta durunca belim ağrımaya başlıyo ve sık sık tuvalete çıkıyorum.daha tahlil yapmadım önce size danışayım dedim.sizce hamilemiyim yoksa boşunamı hevesleniyorum
  5. lütfen yardım edinnn

lütfen yardım edinnn

adetime 3 gün var ama bende adet olacağıma dair tek bır belırtı yok evlenmeden önce kasıklarım belim çok ağrı yapardı eşimle korunmasız ilişkiye giriyoruz 2 haftadır bende akıntı var 1saniye kadar kısa göz kararmaları hafıf kasık ağrısı var acabaa....ben.... hamilemiyim

Sayfayı Paylaş