kayıp ARANIYOR!!!!

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
kayıp ARANIYOR!!!!
image001-1451.jpg

azra zeynep
Yukarıda resmi görünen 4 yaşındaki kızım Azra Zeynep 03.04.2009 Cuma gününden itibaren kayıptır..!!(ailesi)

Yerini bilenlerin, görenlerin insaniyet namına polis’e bildirmeleri veya aşağıdaki numaraları aramaları önemle rica olunur..!!Anne istanbul Çengelköy’de. Özellikle karşıda oturanlardan bu konuya hassasiyetlerini rica ediyorum...

0 533 626 57 52

0 216 308 60 76

Sevgili;
adminlerim,yönetici arkadaşalrım ve melek arakadaşlarım;

istanbuldan bri arkadaşım abna bu e-meil'i gönderdi ve tanıdığın herkese ulaştır dedi.msn deki arkadaşalrıma yolladım onalrda msn deki arkadaşalrına..böyle böyle inşallah bu güzel yavrumuzu bulucaz ve annesini sevindircez.dünya büyük istanbul büyük ama tesadüfler küçük..arkadaşlarım eğer bu güzel meleği bir yerde görür yada görmüş iseniz lütfen yukardaki telefonlara bildirin yada hemen polise bildirin.
şimdiden teşeşkürler...

Cevap: kayıp ARANIYOR!!!!

rica edeirm canım..çok sağol canım umarım çabalrımız sonuç bulur...annenin durumunu birazcık oslun anlıyorum umarım afydamız dokunur.çok sağolun...

Cevap: kayıp ARANIYOR!!!!

tatlım mailini bende listemdeki özellikle istanbuldaki tanıdığım herkese yolladım..Tez zamanda hayırlısıyla bulunur meleğimiz inşallah..Allah ana babasına bağışlasın..

Benzer Diğer Konularımız !

Geri