Kayıt Defteri Düzenleme Yöneticiniz Tarafından Devreden Çıkarılmıştır hatası alıyorum

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Kayıt Defteri Düzenleme Yöneticiniz Tarafından Devreden Çıkarılmıştır hatası alıyorum
" Kayıt Defteri Düzenleme Yöneticiniz Tarafından Devreden Çıkarılmıştır diye bir hata çıktı " diye bir yazı geldi msn deki arkadaşımdan. Sizler için araştırarak Kayıt Defteri Düzenleme Yöneticiniz Tarafından Devreden Çıkarılmıştır sorununu çözdüm. Yani en azından arkadaşımınkini çözdüm.
regedit hatasi-1d7.jpg

ÇÖZÜMÜ ŞU ŞEKİLDE MELEKLERİM

c:\windows\ klasörü altında "regedit" uygulaması var ona sağ tıkla ve farklı çalıştır seçeneğini seç buradan öncelikle geçerli kullanıcı olarak çalıştırmaya çalış ki çalımayacaktır...aşağıdaki kullanıcı seçeneğinden administrator seçeneği ile varsa şifresini girerek çalıştırabilirsin...bu işlemi hallettikten sonra bilgisayarını yeniden başlatıp güvenli kipe administrator olarak girdikten sonra normal kullanıcı hesabını bilgisayar yöneticisi olarak atayabilirsin...

:) Sorunu olan olursa yazsın yardımcı olmaya çalışayım.:eek:rkide:

Bende bu sorun ile karşılastım. Önerinizi denedim gercekten de işe yarıyor. Emeginize saglık cok yardımcı oldunuz tesekkur ederim

Geri