1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

Kaykaydan duvar rafı yapalım

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

FArklı duvar rafı modelleri El yapımı duvar rafları

Sizde farklılıktan hoşlanıyorsanız kaykayları duvara tutturarak duvar rafı elde edebilirsiniz. Kaykaydan duvar rafı örneği oldukça hoş bir görünüm oluşturuyor meleklerim. Çocuk odalarında bile kullanılabilir.

< Konu Resmi..>

Kaykaydan duvar rafı yapalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvara terlik yapalım

Duvara terlik yapalım

Duvara terlik yapalım Terlikten bir torba yapmayı denediniz mi? Duvarda çok şık duruyor gerçekten. Yapması kolay ve çok işlevsel. İster girişe asın içine şemsiye, çekecek gibi fazlalıkları doldurun, ister banyoya asın lif ve benzeri malzemenizi içinde saklayın, ister mutfağa koyup içine çöp poşetlerinizi doldurun. Ne yaparsanız yapın evinize renk katacağı kesin. Nasıl mı? Terliğin alt ve...
  2. Duvar Rafları..

Duvar Rafları..

duvar rafları duvar rafı hazır rafları Melekler şu raflara bakın ne kadar farklı ben çok beğendim eminim sizde benim kadar seveceksiniz seçin bakalım:)
  3. Kitaplardan raf yapalım

Kitaplardan raf yapalım

Raf modeleri Kitaptam raf modeli Sizde evinizde duvar rafı modelleri olsun istiyorsanız illa satın almanız grekmez. Duvar rafı montaj aparatını yapı marketlerden satın alıp raftaki tahta yerine kitap kullanabiliiz. Kitaptan raf modeline buyrun meleklerim.
  4. duvar rafında işlevsellik

duvar rafında işlevsellik

duvar rafı modelleri Çekmeceli duvar rafı duvar raflarını çok şık buluyorum. Evlere ava katıyorlar. Üzerine koyduğumuz dekorasyon objeleri ile dekorasyonumuzu tamamlıyorlar. Artık bu çekmeceli duvar rafı modelleri sayesinde depolamayada yarıyorlar. Dekorasyonda raf kullanmak, gerekli oldukları ve şık göründükleri için çok avantajlı. Çok eski zamanlardan beri raf kullanılıyor, bugün...
  5. Sandıklarda dekoratif duvar rafı yapalım

Sandıklarda dekoratif duvar rafı yapalım

duvar rafı modelleri Sandıktan duvar rafı yapımı Sizde boş sandıkları değerlendirmek istiyorsanız bu örnekte olduğu gibi sandıklardan duvar rafı modeli yapabilirsiniz meleklerim. Sandıkların iç kısmına duvar kağıdı kullanırsanız daha hoş bir duvar dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş