Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kaymaklı Kaygana Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kaymaklı Kaygana Tarifi Resimli Selam hanımlar sizden Kaymaklı Kaygana Tarifini yazmanız için yazıyor ve şimdiden tşklerimi iletiyorum. İyi günler:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kaymaklı Kaygana Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaymaklı Türk Kahvesi Tarifi

Kaymaklı Türk Kahvesi Tarifi

Malzemeler 2 çay kaşığı Kahve 2 çay kaşığı Toz Şeker ( Kesme Şeker olmaz ) 1 fincan soğuk Su veya soğuk Süt Yapılışı Malzemeler cezveye konulup,ocağın altı yakılır.Çay kaşını eğik tutarak 1-2 kez karıştırılır.Köpürene kadar hiçbir şey yapmadan beklenir.3 kez köpürtülerek,her seferinde köpüğü fincana dökülür.Afiyet olsun. NOT : Kahvenin yanında bitter çikolata da tercih...
  2. Fajita Tarifi Resimli

Fajita Tarifi Resimli

Meksika yöresine ait Fajita yemeği varmış arkadaşlarım. Bana bu yemek te usta olan birisi resimli olarak tarif verebilir mi ? İÇinde neler olacak nasıl yapılacak. Teşekkürler.
  3. Babagannuş Tarifi Resimli

Babagannuş Tarifi Resimli

Babagannuş Tarifi Resimli Selam kızlar ben yine geldim ve bu sefer sizden Babagannuş Tarifini istiyorum. Selma size sevgilerini sunar melekler:)
  4. Tropikup Tarifi Resimli

Tropikup Tarifi Resimli

Tropikup Tarifi Resimli yapılışnı yazar mısınız kızlar acil bunu öğrenmem ve yapmam lazım :)
  5. Resimli Kaymaklı Kaygana yapılışı

Resimli Kaymaklı Kaygana yapılışı

Resimli Kaymaklı Kaygana Tarifi , Kaymaklı Kaygana Tarifi , Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve bizden kaymaklı kaygana tarifi isteyen sevgili misafirimize resimli kaymaklı kaygana yapılışını aktarıyoruz. Malzemeler: 10 yumurta ¼ su bardağı nişasta 200 gr tereyağı Şerbeti için 3 su bardağı toz şeker 2 su bardağı su 1 tatlı kaşığı limon suyu Yapılışı :...

Sayfayı Paylaş