1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.674
  Beğenilen Mesajlar:
  2.421
  Ödül Puanları:
  113

  Kaynak saç çeşitleri ve fiyatları

  Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  Uzun saçlara sahip olmak bir çok kadının hayalidir.Neyseki günümüz de uzun saçlara sahip olmak mümkün,saça kaynak yaptırarak.Bir çok neden den dolayı saçlarımızı kaybedebiliriz.Boyadan yanan saçlar ,yada kısa saça heveslenmekten ötürü saçlarımızı kestirebiliyoruz.Bu heves bir türlü şekil almayan saçlar yüzünden kısa sürüyor.İşte kaynak saçlar burda devreye girerek bayanların yüzünü güldürüyor.Peki kaynak saç nedir , çeşitleri nelerdir tüm detaylar yazımızın devamında.Öncesi Kaynak Yapılan Saçlar Boyatılır mı , Silikon Saç Kaynağı Hakkında Tüm Bilgiler adlı konularımızı da incelemenizi öneriyoruz.


  Kısa saçlarınızdan sıkıldınızmı,uzun saçlarınız olsun istermisiniz ? Cevabınız evet ise saçlarınıza kaynak yaptırarak doğal görünümlü bir saça sahip olabilirsiniz.Kaynak saçların farklı çeşitleri vardır.Bunlardan en çok tercih edileni mikro saç kaynağıdır.İnce tutamlar halinde saça eklenen bu teknik dünyada uygulanan en son tekniklerden biridir.Eklenen saçların ince ve hafif olması kullanışlı olmasını sağlamaktadır.Dünyanın en popüler saç şekillendirme ve uzatma seçeneklerinde biri haline gelen saç kaynağında %100 insan saçı kullanılır.Sentetik le beraberde karışık şekilde tercih edilebiliyor.Saç kaynağı yaptırırken uzman birine yaptırmaya özen gösterin.Kötü yapılmış işlem saçlarınızın itici ve çirkin görünmesine yol açabilir.Kaynak saç fiyatları işlemine ve çeşidine göre farklılık gösteriyor.Yazımızın devamın da kaynak saç fiyatlarını ,kaynak saç yaptırırken dikkat edilmesi gerekenleri,kaynak saç hakkında en çok tercih edilenleri bulabilirsiniz.Uzmanlarından derleyerek kaynak saç hakkında ki bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz.  < Konu Resmi..>  Saç kaynak çeşitleri uygulanılacak olan saç kaynağı yöntemlerine göre farklılıklar arz etmektedir. Saç kaynak yöntemi silikon, keratin vb. yapıştırma teknikleri ve sıkıştırılma tekniği ile uygulanılan kaynak çeşitleri ve saçın bağlanması, düğüm atılması ve örgü yapma teknikleri ile yapılmakta olan kaynak yöntemleri ile mevcut olmaktadır.

  Yüzeysel olarak, saç kaynak seçenekleri oldukça basit görünüyor. Doğal saç uzunluğu uzatılabilir veya hacim olarak genişletilmiş. Hem saç uzunluğu ve yoğunluğu aynı zamanda uzamış ve yoğunlaşmış olur.  1) Yapıştırma İle Yapılan Saç Kaynak Çeşitleri;

  *Silikon ile saç kaynağı,

  *Tube keratin ile saç kaynağı,

  *Mikro bant ile saç kaynağı,

  *Mikro Jel ile saç kaynağı ve keratin ile yapılan saç kaynağı şeklinde olmaktadır.

  2) Sıkıştırma İle Yapılan Saç Kaynak Çeşitleri;

  *Tress boncuk ile yapılan kaynak,

  *Boncuk Kaynağı,

  *Tube Halka ile yapılan kaynak,

  *Mikro halka ile yapılan kaynak olmak üzere ayrılmaktadır.

  3) Bağlanarak ve Örülerek Yapılan Saç Kaynak Çeşitleri;

  *Örgü Tress Kaynağı,

  *Brezilya düğümlü saç kaynağı,

  4) Günlük Olarak Takılıp Çıkarılabilen Uzatma Seçenekleri;

  * Çıt Çıt Seti,

  *Postiş

  *Yarım ay şeklindeki postiş

  Bütün bunların yanında röfleli saç kaynak, dalgalı saç kaynak şeklinde de saç kaynak çeşitleri mevcuttur.

  Röfleli Saç Kaynak;

  Yöntem ne olursa olsun her türlü uzatma işlemlerinde saçlar röfleli veya balyajlıysa saçlarla birebir uygunlukta Röfleli Saç Kaynak yapılması gerekmektedir. Bazen de saçlarla aynı rengi tutturmak zor olabilmektedir.

  Dalgalı Saç Kaynak;

  Saç piyasasında en zor bulunan kaynak çeşididir. Dalgalı saç kaynak işlemleri yine eklenecek saçın mevcutta bulunan saç rengi ile aynı olması gerekmektedir. Saçlar çıt çıt ile tutularak alttan yapılan ekleme sonucunda dalgalı kaynağın mevcut saç üzerine eklenmesi ile gerçekleşmektedir.

  Günümüzde kozmetik sektöründe saç kaynak operasyonlarında artık başarı tamamen yakalanabilmekte ve bireyleri saç kaynağı yaptırdıktan sonraki mutluluğu sağlanabilmektedir. Saç kaynak çeşitleri içerisinden kişilerin yüzüne ve saçına en uygun olanı seçilerek kaynak işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir.


  Mikro Saç Kaynak Fiyatları

  • Nanofiment Saç Kaynak 1350TL
  En İyi Saç Kaynak Yöntemi 95
  • Mikro Kapsül Saç Kaynak 1200TL
  En İyi Saç Kaynak Yöntemi 90
  • Mikro Bant Saç Kaynak 900TL
  En İyi Saç Kaynak Yöntemi 60
  • Extend Magic Nano Saç Kaynak 2550TL
  En İyi Saç Kaynak Yöntemi 98
  100 Gram saç (%40 firesi alınmış doğal ham saç ile garantili hazırlanmıştır. Fiyatlar saç tonuna göre farklılık gösterir… Saç gürlüğüne göre 150 – 200 gram takılabilir.

  Boncuk Saç Kaynak Fiyatları

  Doğal Boncuk Saç Kaynak Fiyatları 550TL
  Saçlarınızın Renk Tonuna Uygun Boyanmış 600TL
  Açık Sarı Platin 650TL
  100 Gram saç (%40 firesi alınmış doğal ham saç ile garantili hazırlanmıştır. Fiyatlar saç tonuna göre farklılık gösterir. Saç gürlüğüne göre 150 – 200 gram takılabilir.

  Tres Saç Kaynak Fiyatları

  • Doğal Tress Saç Kaynak 350TL
  • Platin Renk Tress Saç Kaynak 450TL
  • Her Renk Tress Saç Kaynak 400TL

  Tres saç kaynak uyguaması boncuk sistemi ile yapılmaktadır. 100 Gram saç ve uygulama fiyatıdır. Saç gürlüğüne göre 150 – 200 gram takılabilir.

  Keratin Saç Kaynak Fiyatları

  • Doğal Keratin Saç Kaynak 550TL
  • Platin Renk Keratin Saç Kaynak 650TL

  • Her Renk Keratin Saç Kaynak 750TL
  100 Gram saç (%40 firesi alınmış doğal ham saç ile garantili hazırlanmıştır. Fiyatlar saç tonuna göre farklılık gösterir… Saç gürlüğüne göre 150 – 200 gram takılabilir.

  İtalyan Keratin Saç Kaynak


  • Doğal İtalyan Keratin Saç Kaynak 750TL
  • Platin Renk İtalyan Keratin Saç Kaynak 850TL
  • Her Renk İtalyan Keratin Saç Kaynak 350TL

  100 Gram saç (%40 firesi alınmış doğal ham saç ile garantili hazırlanmıştır. Fiyatlar saç tonuna göre farklılık gösterir…

  Organik Saç Kaynak Fiyatları

  • Doğal Organik Saç Kaynak 700TL
  • Platin Renk Organik Saç Kaynak 700TL
  • Her Renk Organik Saç Kaynak 700TL
  • Örgü Dikiş Saç Kaynak 700TL
  • Brezilya Düğümü Saç Kaynak 1200TL

  Mikro Saç Kaynak işleminin fiyatı eklenecek saç miktarına bağlı olarak gram ile hesaplanmaktadır.
  Mikro Saç Kaynak işleminde kullanılacak saçların fiyatı uzunluk ve kalitesine göre 100 gram saç fiyatı 200 - 500tl. arasında değişmektedir.


   
Kaynak saç çeşitleri ve fiyatları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2009 kaynak saç modelleri,çeşitleri ve kaynak saçda saça hacim katmak

  2009 kaynak saç modelleri,çeşitleri ve kaynak saçda saça hacim katmak

  kaynak saç modelleri lüleli saç modelleri kaynak sac kaynaklı 2009 yılı kaynak saç çeşitşeri ve modelleri ve birde artısı var kaynak saç uygularken asıl saça hacim katmak.Yani diyelim ki siz kaynak yaptırdınız ve kaynaklarınızı süresi dolana kadar asıl saçlarınızıda besliyor hacim katıyorsunuz. Bir çok kadın merak eder acaba kaynak yaptırırsam asıl saçım zayıflarmı diye işte size işin...
 2. Kaynak saç modelleri

  Kaynak saç modelleri

  kaynak saç modelleri kaynak saç modelleri, çeşitleri, at kuyruğu, çıtçıtlı, örgü ve dahası burada arkadaşlar. Kaynak saç yaptırmayı düşünenler için, saç kaynak modelleri çeşitlerini burada sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.
 3. Kaynak Yapılan Saçlar Boyatılır mı?

  Kaynak Yapılan Saçlar Boyatılır mı?

  kaynak saç kaynak saçlar kaynak saç bakımı kaynak saça bakım klaynak saça boya ile ilgili bilgiler burada melekler. Kadının havasını değiştiren en önemli unsurların başında şüphesiz saçlar gelir melekler :) Bu yüzden saç bakımı kesinlikle ihmal edilmemelidir. Ne kadar şık bir kıyafet te giysek alımlı ve bakımlı olmanın yolu saçlardan geçer. Eğer saçlarınız uzun değilse ve saçları hızlı uzatmak...
 4. İstanbul saç ekim merkezleri ve fiyatları

  İstanbul saç ekim merkezleri ve fiyatları

  Saç Ekim Fiyatlarını belirleyen en önemli etken, Saç dikimi esnasında verilen emektir. Genel olarak saç ekimi için gerekli olan maliyetler sabit iken, harcanan emeğe karşılık istenen ücretler farklılıklar gösterebiliyor. Saç ekimini hemşireye veya teknisyenlere yaptırırsanız maliyetiniz biraz daha düşecektir. Doktor veya saç ekim uzmanlarının vermiş oldukları emeğe daha yüksek fiyatlar...
 5. Saç kaynağından sonra saç dökülmesi

  Saç kaynağından sonra saç dökülmesi

  Kızlar benim saçlarım çok seyrek ve kısaydı. Gaza gelip saçıma kaynak yaptırdım. Hay yaptırmaz olaydım. Saçlarım dökülmeye başladı.Aynaya bakmıyorum korkudan. Bir çok kişi saça kaynak yaptırdıktan sonra ,kaynakları havalandırıyormuş.Ben böyle bir işlem yapmadım. Saça kaynak yaptırdıktan sonra saç diplerimde aşırı kaşıntı oldu inanın zor dayandım 2 ay .Ne olur saçlarınıza iyi bakın benim...

Sayfayı Paylaş