kaynana fun culuppppp

Ce: kaynana fun culuppppp

benimde kayın validem iyidir ama genç o yüzden sorun çekiyorum olunu kıskanıyo yaf. böle şeymi olur. sinir edyo beni ne alsam oda aynısından alıyo kızılayda bi örnek çıkmış gibiyiz. al bi değişiğini. üfffff of
sanki benim kaynanamı tarif etmişsin birde okadar fenadırki kimse baş edemez en kötü yanı yüzüne güler arkandan iş çevirir kayınbabamı doldurur kocamı doldurur olayları yumuşak yüzle anlatır kendi melek gibi çıldırıyorum ama elimden birşey gelmiyor KAYNANACIM SENİ HİÇ SEVMİYORUM (biliyorum sende beni):n028:

yuhalzey canım var ya yemin edrim aynısı yaa doldurur kayın pederimi eşimin üstüne yollar kavga sırfasında nbide melek gibi durur köşede ortalığı yatıştırmaya çalışır ne fitne fesat insan işine gelirse senden iyisi yok yüzüme karşı kızım canımın içi diyo arkamdan çevirmediği halt yok nebiçim insandır yaaaaa offff kurtulmak istiyorum kaynanacım seni çok sev(mi)iyorummmmm:n028:

ula unutmayın sizde kaynana olacanız ben haftasonu yanındaydım kaynanamın oh yerim onu nerdeyse arkamdan ağlayacaktı kıyamam güzel kayınvalidecim benim seni çok seviyom anne üzülme haftaya yanındayım diyemedim gizlin gidecem görümcemle süpriz edecez ona heheh

kıs allah bozmasın aranızı anlatma böyle ulu orta nazar edecen. ohh negüzel keşke herkes senin kaynanan gibi olssa kıs idare etmesini biliyo demekki

maaşallah maaşallah esenacım Allah nazardan saklasın canım imrendi bizim minik kız yazık canım benim:)haklı herkeze söyleme nazara gelirsin esenacım.bu arada doğru söylüyorsun bizde kaynana olacağız inşallah ona göre davranmamız lazım

veyyy allahım bende bölemi olcam yaaaaa öf neyse bakalım ama ben kaynanamın yaptıklarını yapmam herhalde yaa

minik meleğim allah kolaylıklar versin canım sana inan işin zor gibi geldi eee kaynananada allah akıl fikir versin ben rahat olduğum için sorun yok

ne güzel esenacım .inş hep boyle olur aranız aman nazar değmesin diyelim.
evet kızlar bızde bır gun kaynana olacaz allah nasip ederse.neyse ben önce anne olayımda kaynanaya daha çok var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri