Kaynana yüzünden biten evlilikler var mı ben korkuyorum

• Konbuyu başlatan Selçukunnisanlisi
  • Başlangıç tarihi
S

Selçukunnisanlisi

Forum Okuru
Kaynana yüzünden biten evlilikler var mı ben korkuyorum

Kaynana yüzünden biten evlilikler melek kadınlar kulübü kaynana yüzünden ayrılanlar forumda.​

Canlar ben yaza evleniyorum şuan nisanliyiz 5 aydır tanıyorum nişanlımı annesi epey bir karışıyor herşeye. Acaba evlenince sorun yaratır mı? Merak ediyorum kaynana yüzünden biten evlilikler bunu yaşayan canlı örnekler varsa yorumlarınız bekliyorum. Nişanlım ile iyiyiz ama annesi ileride sorun olur mu çok girer mi aramıza acaba?

Merhabalar
Allah tamamına erdirsin şimdiden. Ama şimdiden kayınvalideyi sorun etmeye kalkarsanız evlilik sürmez zaten. Herşey karşılıklı bu dünyada siz ne kadar saygı gösterirseniz karşılığını da alırsınız emin olun. Bazen kayinvalideler yaşları gereği çok karışabilir hayat tecrübeleri var doğal olarak o yüzden bu gözle bakarsanız ondan hem birşeyler öğrenmiş olursunuz hem de sevgisini kazanmış olursunuz. Yani elbette kaynana yüzünden biten evlilikler var mıdır? Evet olabilir ama burada tek başına kayinvalidelerin üzerine yıkmak doğru olmaz bunu. Bu karşılıklı meseledir. Gelin de küçük olarak karşısında hem eşinin annesi hem bir büyüğü olduğunu düşünerek ona göre davranacak. Bilemiyorum anlatabildim mi?. Evlilik karşılıklıdır ama aşağıdaki yazıya da bir ziyarette bulunmanızı tavsiye ederim. "Evlilik nasihati gelin hanım için"

Geri