Kaynanadan ve eltiden nefret edenler fun kulubü....

PİNKİ

Yeni Üye
Üye
Kaynanadan ve eltiden nefret edenler fun kulubü....
ben biktim onlardan, sürekli beni üzmeye caliyorlar.....
üzerime üzerime geliyorlar.....
ama bugünden itibaren onlara karsi fun kulubü kuruyorum.... katilmak isteyenler buraya...

Rabbim tüm kaynanalari ve eltileri islah eylesin, bizi onlarin ard niyetinden ve zararlarindan korusun.

Amin

canım hiç tınlama yaa valla bak ben tınlamadım umurum bile değillerdii şimdii daha kıymetli oldum :D:D

benim elti zaten tuhaftı durduk yere konuşmazdı şimdii ardımı dolanıyo hahaha

korkudan dolandır cemoş senin elti hahahaha başına geleceklerini bilirr.. kaynanadan nefret edilmezmi heryerden çıkıyolarrr maydonoz gibi hahahaha

az önce kandillerini mübarek olsun diyeyim diye aradim kücük eltim hemen kaynanama verdi kaynanamla konustum öbür eltimde, kapa telefonu arkadan. gec oldu yorulmusdur bide bizimlemi konusacak diyor.... ama sestonu herseyi anlatiyordu
tamam tamam kabul ettik onun kandilide mübarek olsun uzatmayin dedi....
belli etmedim ama icim sIkIldi yine.....

rabbim bu gecenin yüzü suyu hürmetine, onlari islah eylesin...
beni üzmelerine izin vermesin artik
Amin

yav bırakkk eltilerini senn boşverr elti kıskanç olurrr :D:D sen kaynananı aramakla iyi etmişsin allah rızası almışsın ne güzell gerisini boşver gitsinn

slm arkadaşlar bnde kadrolu işim var bnim eltim görümce kaynana hepsinden var ama elti beni cekemio
o işe başlayalı oldu 5 sene bn oldum 9 ay evleri var durumları bizden iyi daha gözleri bizde kayınnım bile kıskanıyor görümcelerde svmiolar ama evler ayrı n yapmam lazm

Geri