kaynanam ve görümcem

ya ben varya cadi gibiyim

ya bende çok uğraştım ama nafile yine üzülen ben oldum eşimle aram bozuldu görümcem 37 yaşında bekar bu nedenle psikolojisi bozuk ve hayatı bizede zindan ediyor

BEN NE YAPARSA YAPSIN UMRUMDA OLMAZ KONUSUR KONUSUR SUSAR ZAten onun derdide senin huzurunu bozmak galiba

ya bıkmış durumdayım yine kayınvalidem yüzünden eşimle aram bozuldu ve tartıştık nedir bu kadından çektiğim ne zaman kurtulcanm ya nasıl bir insan bu ya dün odamı temizliyordum ve camları sildiğim sırada eşim eve geldi ve bizim ev 3. kat ve mermer çok ince arka tarafı silebilmem için mermerin üzerine çıkmam gerekiyo anlayacağınız biraz tehlikeli eşimin boyuda benden uzun olduğu için elimden bezi alıp kendi yapmak istedi bende de zaten yükseklik korkusu olduğundan hemen eşimin eline bezi verdim ve silmeye başladı tam o sırada görümcem ve kayınvalidem odaya girdiler ve eşimin cam sildiğini gördüklerinde başladılar tekrar söylenmeye başladılar yok benim oğlum kadın gibi cam siliyor,yok gelinler hiç iş yapmıyor,oğullarımı ben çok iyi yetiştirdim, anneniz sizi yetiştirememiş öyle diyince bende artık dayanamadım ve ben zaten üzerime düşeni yapıp dışarıda çalışıyorum diyince kıyamet koptu ve eşim bana bağırınca dayanamadım ve ağlamaya başladım ben ağlayınca eşim daha çok sinirlendi ve o bağırdıkça ben de cevabını verdim bu sırada kaynanam ve görümcem zaten olay yerinden ayrılmışlardı kendilerini haklı çıkaracaklar ya eşimle barıştık ama söz gitti izi kaldı anlayacağınız kızlar...

gôrùmcenin laflarini takma.takma diyorum ama sen cekiyorsun yasayan sensin esinle gùzel ve bir sekilde konus ve ayir evini bir kaynana yeter ikinci kaynanaya gerek yok.allahtan benim gôrùmcem yok bende gôrùmceyim ama gelinimize bir kelime dahi etmis degilim gelinimiz kôlemiz degilki.ailece karismayiz gelinimize o bizim kizimiz herkes evladini evlensin dert ceksin diyemi evlendiriyor.bu kaynana gôrùmce diyaloglarini oldum olasi anlamam.

gôrùmcenin laflarini takma.takma diyorum ama sen cekiyorsun yasayan sensin esinle gùzel ve bir sekilde konus ve ayir evini bir kaynana yeter ikinci kaynanaya gerek yok.allahtan benim gôrùmcem yok bende gôrùmceyim ama gelinimize bir kelime dahi etmis degilim gelinimiz kôlemiz degilki.ailece karismayiz gelinimize o bizim kizimiz herkes evladini evlensin dert ceksin diyemi evlendiriyor.bu kaynana gôrùmce diyaloglarini oldum olasi anlamam.
Takmıycam demekle olmuyor sadece bir gün evde kalıyorum onuda burnumdan getiriyorlar eşim ile izinlerimiz denk gelmiyor malesef yalnız onlarla beraber kalıyorum görümcem 38 ben ise 20 yaşındayım kendisi 11 e kadar uyuyor ben 10 a kadar uyuduğumda kayınvalidem laf ediyor.En başta kendileri de seni kızımız gibi görüyoruz derlerdi nişanlılık döneminde ama evlendikten sonra herşey değişti.Dayanacağım diyorum ama bazen işler kopma noktasına geliyor eşim üzülüyor diye susuyorum ama ailemle bile dalga geçiyorlarmış( ben başka insanlardan duyuyorum) kendilerine bakmadan hem öyle dalga geçilecek insanlarda değil benim ailem :grev:

Siz yine iyisiniz bende 2 tane gorumce var alt katimda oturuyolar. Esimide dolduruyolar. kaybanam zaten bas belasi ama 1 oglum var sabrediyorum. bu gorumceler evde kaldiklari icin psikolojileri bozuk.benim kaynanam dogumdan sonra geceleri yatak odama bile girdi neymis bebegi kontrol ediyomus sanane ben annesi degil miyim. neyse arkadasim sabredin en guzeli. rabbim kizlarindan bulsunlar insallah

Geri