kaynata ve kaynana

ahirzaman

Yeni Üye
Üye
kaynata ve kaynana
merhaba meleklerim,ben nişanlıyım bu yaz evleneceğim kaynanam ve kaynatamla ilgili bir durumla size danışmak istiyorum.şu an için her şey yolunda gidiyor bana değer verdiklerini görüyorum arıyorlar beni hal hatır soruyorlar ama benden de aynı şekilde sürekli ilgi bekliyorlar her 2 güne bir aramamı istiyorlar.telefonda sürekli bir ay kalırız misafir olarak surat asarsan ertesi gün gideriz yok ben yorgunum yok hastayım istemem diyor güler yüz beklerim diyorlar.bense gerliyorum bu sohbetlerden çokta üzülüyorum ne yapabilirm sizce

Su an icin ne soylesem bos,yasayip gormek gerekli bazi seyleri.Her iki tarafta anlayisli oldugu surece bir sorun cikacagini sanmiyorum.Yinede kolay degil senin icinde onlar icinde ,tamamen yabanci birinin bir anda ailenin icine girmesi ve uyum saglamasi.

zamana birakman lazim egerki ilk evlendigin zaman her sey yolunda gitmezse bi sekilde mutsuz olursan iysallah olmazsin ama benim düsüncem bende yasadim bunlari zaman herseyin ilaci zamanla sen onlara alisiyorsun onlar sana ve her sey yolunda gidiyor biraz sen alttan almalisin biraz onlar derken hersey yoluna giriyor ama sen sen ol gidipde kaynanalarinla yasadiklarin sorunlari esinle paylasma gidipte ona sikayet etme
hersey yolunda gider iyisallah

Geri