1. büşran

büşran Forum Okuru

Kayseri de yasamak:)

Konu, 'İç Anadolu' kısmında büşran tarafından paylaşıldı.

kayseri manzara kayseri manzara resimleri kayseride yaşamak ben 8 yıldır Kayseri de yaşıyorum . öyle güzel bir şehrimiz ki.tarihi güzellik mi desem doğal güzellik mi desem var da var hem sanayisi gelişmiş kalkınmış sehirler arasında sayılan Kayseri de bir KAPUZBASI ŞELELERİ var ki tam bir dinlenme kamp yapma ve ailece gezilecek yerlerden Kayseri ye gelip de görmeden gitmeyin evet biraz ulasımı zor ama buna değer:)

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    hiç gelmedim ama gezip görmek isterim

3. büşran

büşran Forum Okuru

Kayseri de yasamak:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kayseri köftesi

kayseri köftesi

Malzemesi:Ekmek (2 dilim bayat), yarım çay bardağı süt, 1 orta boy soğan, 1 demet maydanoz, 500 gram kıyma, 1 adet yumurta, 1 tatlı kaşığı tuz, 1 tatlı kaşığı karabiber, 1 tatlı kaşığı kimyon, yarım tatlı kaşığı yenibahar, 5 orta boy patates (500 gr) 4 yemek kaşığı sıvı yağ, 2 orta boy domates, 1 su bardağı su (sıcak). Yapılışı: Sebzeleri yıka. Ekmeğin kenarlarını çıkart, içini...
  2. kayseri mutfağı

kayseri mutfağı

kayseri mutfağı kayseri mutfağı yemek tarifleri fırın ağzı yemeği fırın ağzı nasıl yapılır Kağıtta pastırma Malzemeler: 100 gr ince dilimlenmiş pastırma 2 adet domates 3 adet sivri biber 1 yemek kaşığı tereyağı 4 sap maydanoz 6 dilim limon 6 alüminyum folyo (15x15 cm) Hazırlanışı: 15x15 cm ebadında kesilmiş 6 alüminyum folyonun içi tereyağı ile yağlanır. Folyoların içine ikişer...

Sayfayı Paylaş