1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    58
    Ödül Puanları:
    0

Kayseri'den birkaç resim

Konu, 'Memleketim' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Kayseri'den birkaç resim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cilt Hastaliklari birkac resim...

Cilt Hastaliklari birkac resim...

cilt hastalıkları resimli cilt hastalıkları resimleri deri resimleri deri resimli çeşitleri Liken Hastaligi... Vitiligo Hastaligi... Tularemi Hastaligi.... Egzama Hastaligi...
  2. Temel Kayseri'de

Temel Kayseri'de

Meleklerim Temelin macaralarıhiç biermi... Şimdide Temel Kayseride.. Eşimin memleketinde :) :piha::piha: TEMEL KAYSERİ'DE...!!! Bir gün Temel çok merak edip Kayseri'ye gider. Yüksek bir bina Temel'in dikkatini çeker ve bakmaya başlar. O sırada uyanık bir Kayserili Temel'in yabancı olduğunu görüp yanına gelir ve sorar: "Nereye bakıyorsun sen?" Temel cevap verir: "Ha şu pinaya...
  3. evimden birkaç resim

evimden birkaç resim

evimin resimleri evimin fotoğrafları Sevgili meleklerim, Evimden bazı bölümleri paylaşmak istiyorum. Bunları oğlum doğum günümde aldı.Çok şık ve benim için çok anlamlı:) Bu panoyu elleri sakat bir bayan yapıyor.Yardım amaçlı almıştım.Evimin baş köşesini süslüyor..Bunu yapana saygım ,sonsuz... Buzdolabım son derece memnunum:) Bütün evin yükü bu dolapta çoluk çocuk o kadar açmaya iyi...
  4. Kayseri'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Kayseri'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Kayseri'de Nerelerden Burs Bulabilirim? Merhaba arkadaşlar benim Kayseri'de burs almam şart, ve sizden Kayseri'de Nerelerden Burs Bulabilirim diye bilgi bekliyorum

Sayfayı Paylaş