Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kaz Boğazı Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kaz Boğazı Tarifi Resimli Selam kızlar sizden bir tarif isteyeceğim eğer biliyorsanız bana Kaz Boğazı Tarifini yani yapılışını detaylı bir şekilde yazın

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kaz Boğazı Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Truffle Tarifi (Resimli)

Truffle Tarifi (Resimli)

Truffle tarifi yapılışı nedir nasıl yapılır çeşitleri hakkındaki merak ettiğiniz herşey burada Son zamanlarda tatlı deyince aklıma gelen ilk şey Truffle. Oldukça lezzetli fakat bi o kadar da kalori yüklü bu küçük tatlı toplarını yapmak aslında çok kolay. Bu minik tatlıların yanıne ekler ya da profiterolde gayet şık olur.İşte tarifimiz; Malzemeler 200 ml. krema 400 gr bitter çikolata 40...
  2. Resimli Tapa Tarifi

Resimli Tapa Tarifi

Tapa nasıl yapılır resimli Tapa yapılışı Bir mantar yemeği olan tapanın malzemeleri ve yapılışı hakkında bilgi almak isteyen meleklerimize özel,i işte tapa tarifi :) malzemeler 1 paket Kültür mantarı 4 yemek kaşığı Zeytinyağı 1 tutam Maydanoz 2 yemek kaşığı Sarımsak 2 çay kaşığı Tuz Yapılışı Önce mantarları 10 dk soğuk suda bekletip suyunu süzüyorsunuz. Kapaklı bir teflon tavayı...
  3. Revani Tarifi Resimli

Revani Tarifi Resimli

Revani Tarifi Resimli tarif istiyorum lütfen bana Revani nasıl yapılır yazın arkadaşlar.
  4. Keşkül Tarifi Resimli

Keşkül Tarifi Resimli

Keşkül Tarifi Resimli tarif istiyorum bilen varsa tabi bana Keşkül yapılışını detaylı yazsın kızlar.
  5. Kaz Boğazı Tatlısı Tarifi

Kaz Boğazı Tatlısı Tarifi

Kaz Boğazı Tarifi Resimli Kaz Boğazı Tatlısı Tarifi Şerbetli tatlılardan hoşlananlara harika bir tarif veriyoruz melekler. :) Adı da hayli ilginç olan bu tatlının adı Kaz Boğazı :D:D İşte tarifimiz ... Kaz Boğazı Malzemeleri: Hamuru için: 1 çay bardağı yoğurt 1 çay bardağı sıvıyağ 1 çay bardağı su 1 yumurta Yarım paket kabartma tozu Yarım limon 1 çay kaşığıtuz Alabildiği kadar un İç...

Sayfayı Paylaş