1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

kazak elbiseler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

kazak elbiseler

kazak elbiseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kışlık Kazaklar

Kışlık Kazaklar

yarasa kollu kazak modelleri Artık melekler kış kapıyı yavaş yavaş çalmaya başladı. Eee bizimde ağır ağır hazırlık yapmamız lazım.. Ancak yetişir kışa :) Bu yıl kışlık kazaklar birbirinden güzel ve iddaalı modeller. Geçen yıla göre çok değişik ve güzel modeller var seçim yapmak oldukça zor olacak gibi görünüyor. Sizler için aralarından güzel modeller seçtik bakalım siz beğenecekmisiniz....
  2. Kazaklar

Kazaklar

Kış geldi artık kalın giyinmemiz lazım eger örmeyi biliyorsanız bu kazakları örmeye başlayın :örgü: yok benim gibi bilmiyorsanız hazırlarıda varmış araştırdım :D
  3. Kazak Modası

Kazak Modası

kış günü hem içinizi hemde dışınızı ısıtıcak birbirinden şık kazakları sizlerin beğeninize sunuyorum...umarım beğenirsiniz melekler...
  4. Elbiseler

Elbiseler

Bu elbiseler herkesin oldukça dikkatini çekcek gibi gözüküyor ve tüm meleklerimiz buyursun baksın bu elbiseler herkese yakışır bu modelleriyle :) Nasıl ama dediğim kadar varmı :hıms:
  5. Swit kazaklar

Swit kazaklar

swit, swit modelleri, swit kazaklar, swit kazak modelleri, switler Ne sıcak, ne soğuk olan şu bahar günlerinde switler oldukça iyi oluyor Melek'ler. Dilerseniz altına ince bir şey giyersiniz, sıcaklayınca çıkartır belinize bağlarsınız, üşürseniz de belinizden söker giyinirsiniz :D:D çok amaçlı kullanım ve şıklık diyorum ben buna :D:D Neyse lafı çok uzatmadan, sizlere yılın şık swit...

Sayfayı Paylaş