kazanlı ütü kullananlar memnunmusunuz

• Konbuyu başlatan candann07
  • Başlangıç tarihi
C

candann07

Forum Okuru
kazanlı ütü kullananlar memnunmusunuz
selam kızlar ben normal ütü kullanıyorum ütüm bozuldu epeydir aklımda kazanlı ütü almak vardı ütünün bozulmasıda bu düşüncemi hızlandırdı şimdiki ütümü kazanlı almak istiyorum ama hangi marka almalıyım bilemiyorum burada kullananlar varsa nasıl kazanlı ütüden memnunmusunuz siz hangi markanın kaazanlı ütüsünü kullanıyorsunuz kırışıkları güzel açıyormu

ben kullanıyorum canım gayet memnunum tefalin buhar kazanlı ütüsünü kullanıyorum buharı güzel veriyor ama benim sağ kolumda biraz problem var kaslarla ilgili bana sanki biraz ağır geliyor birkaç ütüden sonra zorlanıyorum kaldırırken ama öyle abartılacak kadar bir ağırlığı yok toplu ütü yapacağında işini kolaylaştırıyor zamandan tasarruf sağlıyor normal ütü ile bir saatte ütülediğin çamaşırları buhar kazanlı ütü ile daha kısa sürede tamamlayabilirsin

bende tefal marka kazanlı ütükullanıyorum gayet memnunum buhar performansı çok iyi acele bir ütü yapacaksanız az biraz beklemeniz gerekiyor suyu yoksa önce suyunu dolduruyor ısı ayarını seçiyorsunuz sonra ısınmasını bekliyorsunuz diğer normal ütüler gibi hemen tak ütüle olmuyor ama bende katılıyorum normal ütüye göre daha kısa sürede ütü yapmanızı sağlıyor inatçı kırışıklıklara güçlü buhar vererek açmasını sağlıyor.

benim kullandığım tefalin şu ütüsü

tefal 8930-3.jpg

Geri