Kedilerle İlgili Gerçek Bilgiler

D

dr.şahin özden

Forum Okuru
Kedilerle İlgili Gerçek Bilgiler
Ben Dr.Şahin özdem kızlar yada erkekler sorunuz varsa bana sora bilirsiniz çünkü ben bir veterinerim

D

dr.şahin özden

Forum Okuru
küçüklüğümden beridir hiç durmadan kedi besliyorum kendi kedilerim beni tırmalamazlar

Melis ank

Aktif Üye
Üye
bende kedileri çok seviyorum evime bir tane almayı düşünüyorum . Kedilerle ilgili verdiğiniz bilgiler kısada olsa bana yetti. kediler hakkında her gün yeni bilgiler öğreniyorum. Kedilerin 30 dişleri var. Kediler, insanlar tarafından duyulabilen frekansların altında ve üstünde frekanslar da duyabilirler. Kedilerin ağzının ve yüzünün etrafındaki uzun bıyıklar dokunuş hissinin hayati bir parçasını oluşturuyorlar. Bu bıyıklar sinir hücrelerine bağlıdır

Kediler üzerindeki gercekler burda... hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kediniz sizi seviyor mu? Kediniz sizi seviyor mu?
Evcil hayvanlar arasın da en çok beslenen hayvanlardan biri olan kediler, farklı ırkları, renk ve cinsleri ile evlerin neşesi haline gelerek kimi zaman size can yoldaşı olurken kimi zaman da en sıkkın durumunuz da bile size tebessüm ettirmeyi...
Kedi ve Köpek Bakımı 1
Kedim, yavru kedime çok baskın geliyor. Nasıl engellerim? Kedim, yavru kedime çok baskın geliyor. Nasıl engellerim?
Arkadaşlar merhaba, ben önceden bir kedi sahiplenmiştim. Sekiz aylık civarı tekir ankara kırması. Başka bir tane de yavru sahiplendim. üç aylık civarı. Büyük kedim küçük kedime oyunlarda hep baskın geliyor. Aslında iyi anlaştılar ancak küçük...
Kedi ve Köpek Bakımı 1
Kedilerde gebelik belirtileri nelerdir ? Kedilerde gebelik belirtileri nelerdir ?
Kedilerde hamilelik belirtilerini merak ediyor musunuz ? Bu makalede kedilerde gebelik,kedilerde gebelik belirtileri, kedilerde hamilelik,kedilerde hamilelik belirtilerine ilişkin bilgileri bulabilirsiniz. Kediler için tipik...
Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi 2
Ev kedileri için bakım önerileri Ev kedileri için bakım önerileri
Evinizde kedi besliyorsanız kedinizin refahı için bir çok bilgiye vakıf olmanız gerekir. Bir kedi sahibi olarak kedinizin dışarıya çıkmasını istemeyebilirsiniz. İnsanların ev arkadaşlarını evde beslemeyi tercih etmesinin pek çok nedeni...
Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi 7
Kediler üzerindeki gercekler burda... Kediler üzerindeki gercekler burda...
Kedilerde 230 adet kemik bulunur. İnsanlarda bulunan kemik sayısından 24 fazladır. Kedilerde köprücük kemiği yoktur. Bu sayede başının sığdığı heryere girebilir. Kedilerin işitme duyusu insanlarınkinden ve köpeklerinkinden hassastır. Kendi...
Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi 0