Kedimin Ağzı çok kötü kokuyor neden olabilir?

  • Konbuyu başlatan Tarcininaannesi
  • Başlangıç tarihi
T

Tarcininaannesi

Forum Okuru
Kedimin Ağzı çok kötü kokuyor neden olabilir?

Kedimin ağzı kokuyor melek kadınlar kulübü kedimin ağzı kokuyor ve halsiz forum'da.​

Arkadaşlar kedimin ağzı çok kötü kokuyor hasta olabilir mi acaba? Birkaç gündür de halsiz geziyor. Kedimin ağzının kokmasi ile rahatsız olmasının bir ilişkisi var mıdır? Kedilerin ağzı neden kokar bilgisi olan var mı? Kedilere bunun için bir ilaç ya da mama verilmesi gerekir mi? Neden bu kadar kötü koku gelir ki ağzından kedinin.
 
LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Merhabalar
Kedilerde insanlar gibi ilgiye sevgiye bakıma muhtaçlardır herhangi bir sıkıntısı olduğunda sağlıkla ilgili mutlaka vücuduyla alakalı alarmlar verirler kedilerde ağzındaki koku da içinden kaynaklı bir hastalığın habercisi ya da ağzı ya da dişleri ile alakalı bir problem olduğunu gösterebilir ya da bu yediği bir şeyden kaynaklı sebepli de olabilir. Kedinizi veterinere götürüp bir muayeneden geçirmenizi tavsiye ederim belki bunun için bir ilaç ya da muayene ile ne olduğunu anlayacak ve tedavisi gerçekleşecektir kedilerin ağız kokusu bazen yedikleri kalitesiz mamalardan ya da evde verdiğiniz ona uygun olmayan yiyeceklerden kaynaklı da olabilir onun için kedilere öyle her şeyi yedirmemenizi tavsiye ederim. Eğer kedinizin ağzındaki koku dişlerinden kaynaklı ise doktorunuz dişlerini fırçalamanızı da önerebilir umarım sadece bundan kaynaklıdır kedinizin sorunu.

"Kedilerde ağız ve diş sağlığı" konumuza da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz burada kedilerin ağız ve diş sağlığı hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşabileceğinizi düşünüyorum.

 
Üst