Kehribar kolya kullananlar var mı kızlar ?

K

Kehrbrr

Forum Okuru
Kehribar kolya kullananlar var mı kızlar ?
Kehribar kolye kullananlar kadınlar kulubü melekler mekanı

Selam arkadaşlarım Kehribarın inanılmaz yararı olduğu ve iyi geldiğinden bahsediliyor ben de kullanmayı düşünüyorum aranızda böyle kehribardan yapılmış takı ya da kolye kullananlar var mı tam olarak nelere iyi geliyor. Bana tavsiye eder misiniz bir de gerçek kehribar mı sahte mi nasıl anlayacağım alım için kullandığınız bir site var mı ne tavsiye ediyorsunuz

Ya bu kehribar gerçekten inanılmaz bir ürün bakın şöyle bir bilgi var bununla alakalı eskiden Antik Roma dönemlerinde bu akıllarını kaybetmiş hastalarda sakinleştirici ağrı kesici ilaç olarak kullanmışlar hatta almanlar bu kehribar tanelerini tek tek almışlar ve bebeklerin yüzlerine koymuşlar tamda diş çıkartma dönemlerinde hem ağrıları almış hem de güçlü çıkmasını sağlamışlar dişlerin. Yani kesinlikle kullanabilirsiniz. Ben sizin için nereden yüzde yüz kehribar alınır onu bi araştırayım. Ama kullanın Benim de bir kolyem var çok fazla kullandığım söylenemez ama en azından bunadan sonra baş ağrılarım için özellikle kullanacağım. Model vs bulur isem ekleyeceğim ya da site.

Geri