Kekreyemiş tozu kullanan kadınlar var mı aramızda?

kekreyemisss

Forum Okuru
Kekreyemiş tozu kullanan kadınlar var mı aramızda?
Kekreyemiş tozu kullanan kadınların yorumları faydaları neler ne işe yarar kullananlardan bana tavsiyeler istiyorum.

Selamlar arkadaşlarım kimyasal ürün kullanmak istemiyorum benim 8 kilo kadar fazlam var ve bu koronodan dolayı ertelenen düğünüm nasip ise ikibucuk aya kadar yapılacak. Kekreyemiş tozu ile bir çok şey okudum hani aranızda kullanan var mı gerçekten kekreyemiş tozu işe yarıyor mu mkilo verdiyiyor mu bana tavsiyeleriniz var mı yorumları alalım yorumları
 

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Yani ben her halukarda bu tür ürünler yerine sizin hareketle sporla bunu atmanızı tevsiye ediyorum. Sormuşsunuz araştırdım hayatım. Bu ürün metabolizma hızını arttırıyormuş ve yak yakımını arttırıyor muş. Takviye bir ürün olarak biliniyor. Tabiki bilindik yerlerden almanı tavsiye ediyorum. Özellikle kilo vermek isteyenler son derece yardımcı oluyormuş.

Anlatılanlara göre metabolizma hızınızı totalde beş kat kadar hızlandırıyor ve kilonuzu hızla atmanızı sağlıyormuş. Evet baktım içeriğinde kimyasal hiç bir şey yok ve n11 gibi sitelerde de satışta.

Kekreyemiş tozunun fiyatı da çok pahallı değil firmaya göre 50-100 tl den satışa sunuluyor. Özellikle bu kekreyemiş tozu vücudunuzda kilo için yağların depolanmasını engelleyerek toksinlerinizin de atılmasını hızlandırıyormuş.
Bakanlıktan izinli içerikmiş istersen hayatım daha ayrıntılı bilgi için https://guvenecza.net/q.aspx?p=776 bu siteye bakabilirsin. Kullananların tamamı önermiş ilk kez duydum ben de değerlendirmek isterim ayrıca kullananlar yorum yazar ise seviniriz.
 

minnakyarim

Forum Okuru
Reklamlarda baya çıktı internetten bi araştırayım sahte mi ggerçekten kilo verdiriyor mu pek kullananlarda yazmamış ama ben de deneyeceğim heralde tv de çıktıklarına göre kendilerine güveniyorlar inşallah bu siteyi unutmam ve sonuçları sizlere yazarak paylaşımda bulunabilirim
 
Üst