Etiketler:
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Kelebek Modeli Sehba Örtüsü

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

8 zincir cekilerek orta yuvarlagi yapilir.Ustunu 2 kere alarak 3 dolgu araya 5 zincir cekilerek 4 tane 3 dolgu yapilir.3dolgunun üzerine ilkine 3 aradaki 5 zincire 5dolgu yapilarak devam edilir dolgulu yerler 8adet olur 5li dolgunun üzerine badem sekli verilir 3lü yerler aradaki cubuklar olucak üst siralar cogaltilarak zincir ve dolgularla devam edilir.
    cok basit ve zevle örülen bir örnek bu örgüyü floş iple örürseniz emin olun cok daha guzel bir sonuc alirsiniz.

alıntı

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kelebek Modeli Sehba Örtüsü
    kolay modele benziyor yapılışını verdğin için saol canım emeğine sağlık

Kelebek Modeli Sehba Örtüsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dantel Tepsi Örtüsü Modeli

Dantel Tepsi Örtüsü Modeli

dantel tepsi örtüsü dantel tepsi örtüsü modelleri modelleri içi içi Dantel Tepsi Örtüsü Modeli Evlerinizde işyerlerinizde ama özellikle evlerinize gelen misafirlerinize vereceğiniz ikramlıkları bir tepsi ile sunarken altlarında dantel işlemeli güzel örgü işlerinin olmasını istersiniz heralde. Artık bunların kağıt olanları da satılıyor ama ben sizler için bir kaç resim arakladım ve vermek...
  2. yatak örtüsü modelleri

yatak örtüsü modelleri

yatak örtü modelleri yatak örtüsü modelleri örtüsü modeli örtüleri odası örtü Yatak odalarına güzellik katan tabi ki de yatak örtülerimizdir.Ama benim yatak örtüm eskidi diyorsanız işte sizlere yepyeni modelleriyle, birbirinden şık yatak örtüleri.Yeni evlenecekler sizlerde göz atın,tabi evlenecek kızalrda çeyizlerinde yer açsın bu güzel örtülere.Buyrunuz;...
  3. Dantelden yapılmış yatak örtüsü modeli

Dantelden yapılmış yatak örtüsü modeli

yatak örtüleri modelleri yatak örtüsü dikimi dantel örtüsü dikimi nasıl dikilir dikim modelleri
  4. Telefon Sehbaları

Telefon Sehbaları

telefon sehpaları telefon sehpası sehbası Şık telefon sehpaları:)

Sayfayı Paylaş