Kemal Doğulu Boyu, Kilosu Yaşı Hakkın da Bilgiler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kemal Doğulu Boyu, Kilosu Yaşı Hakkın da Bilgiler
"Bu Tarz Benim" yarışmasının jüri üyelerinden biri olan Kemal Doğulu, yarışmanın sunucusu Öykü Serter ile yaşadığı aşk ile son zamanlarda kendinden epey bir söz ettiriyor.
Kendisi hakkın da bilgi sahibi olmak isteyenler için Kemal Doğulu'nun yaşı, boyu kilosu gibi bilgilerin yanısıra daha birçok ayrıntıyı bu yazımız da bulabilirsiniz.
kemal-dogulu-kimdir-kemal-dogulu-kac-yasinda.jpg

Kemal Doğulu 14.10.1979 Mersin doğumludur. Kadir Doğulu’nun kardeşidir. Kemal Doğulu boyu 1.78 m. kilosu 70-75 kg. Göz rengi yeşil burcu terazidir.

Kemal Doğulu önce İmam Hatip Lisesi’ne kaydoldu fakat başarılı olamadığı için daha sonra Anadolu Lisesi sınavlarını kazanıp bilgisayar bölümünü okudu. Liseyi bitirdikten sonra Urfa Harran Üniversitesi’nde pazarlama bölümünü kazandı fakat 2. sınıftayken ayrılmak zorunda kaldı. Amerika’daki babasının yanına gitmek için İstanbula vize almaya geldi. O sırada vize beklerken kuzeninin kuaför dükkanında çalışmaya başladı ve burda kendini geliştirdi. Moda dergilerine saç tasarımı yapmaya başladı. Aynı zamanda makyajda yapmaya başladı. Paris’ten makyaj malzemeleri getirdi. Yaptığı makyajlar çok beğenildi. Daha sonra sıra fotoğraf çekmeye geldi. İlk çektiği fotoğraflar Elle dergisinin moda sayfalarında yayınlandı.

Uzun süre sanatçıların imaj makerlığını, makyözlüğünü, modalistliğini vs. yaptı. Hande Yener, Kutsi, Sıla, Demet Akalın gibi sanatçıların kliplerini yönetti ve imajlarını baştan aşağı tasarladı.

Kemal Doğulu 2014 yılında başlayan Bu Tarz Benim adlı yarışma programında juri görevi yaptı.

Albümleri:

2008 Bir Yerde

2009 Kemal Doğulu 2

2010 Ters Köşe

2011 4. Kemal

2012 Aşk Kabul Ederse

Geri