Kemal Doğulu Kimdir ?

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Kemal Doğulu Kimdir ?
kemal doğulu kimdir,bu tarz benim jürisi kemal doğulu kimdir,işte benim stilim jürisi kemal doğulu kimdir,kemal doğulu kaç yaşında,kemal doğulu nereli

kemal_dogulu1.jpg

Bu Tarz Benim yarışması Show Tv'de tüm hızıyla sürüyor. Biri Bizi Gözetliyor'dan hatırladığımız Öykü Serter'in sunuculuğunda devam eden yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve İvana Sert.

Hafta içi öğleden sonra kuşağında yayınına devam edilen Bu Tarz Benim yarışmasında bilindiği üzere hafta sonları cumartesi geceleri bir kişi yarışmadan eleniyor.

Kemal Doğulu Kimdir;

14 Ekim 1979 yılında Mersin'de doğan Kemal Doğulu, beş kardeşin en büyüğüdür. Reklamlarda görmeye alışık olduğumuz oyuncu Kadir Doğulu'nun kardeşidir.

Kemal Doğulu'nun hayali küçük yaşlardan beri bayan kuaförü olmaktı. 12 yaşında Mersin'de kuaförlük yapan akrabasının yanına girerek çıraklık yapmaya başladı. Amcasının isteğiyle İmam Hatip Lisesi'ne kayıt olan Doğulu, burada başarılı olamadı ve Anadolu Lisesi'ne sınavlarına girerek, bu liseye geçiş yaptı.

Şanlıurfa Harran Üniversitesi'ni kaznanan Kemal Doğulu, pazarlama bölümünü okurken, okulun bitmesine 2 yıl kala İstanbul'a gelerek yine kuaförlük yapmaya başladı.

Moda dergilerine saç tasarımı yaparken, ayı zamanda makyaj alanında da uzmanlaşmaya başladı. Makyajları zaman içerisinde beğenmeye başladı. Daha sonra fotoğrafçılık işlerine de el atan Doğulu'nun çektiği fotoğraflar moda dergilerinde yayınlanmaya başladı. Bütün bu işlerin devamı ve tamamlayıcısı olarak imaj danışmanlığı ünvanını aldı.

Seda Sayan, Sıla, Kutsi, Demet Akalın, Gökhan Özen, Hande Yener gibi ünlü isimlerin imaj danışmanı olarak görev yaptı. Hande Yener ile çalıştığı sırada, bir konserde tesadüfen onun vokalistliği yaptı. Müzik dünyasına atılmış oldu ve 2008 yılında electronik sesli singleını çıkardı. Toplam 5 albümü bulunan Kemal Doğulu, 2014 eylülünde Show Tv ekranlarında başlayan Bu Tarz Benim Yarışması'nda jüri üyeliği yapmaktadır.

Geri