1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Kenan Doğulu Bal Gibi Şarkı Sözleri

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Kenan Doğulu Bal Gibi Şarkı Sözleri lazım bana bu şarkıyı çok beğendim ve ezberliyorum :)
   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

Kenan Doğulu Bal Gibi Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kenan doğulu şans meleği şarkı sözü sözleri meleklerimize özel

  Kenan doğulu şans meleği şarkı sözü sözleri meleklerimize özel

  kenan doğulu kenan doğulu melek şans meleğim söz müzik kimin şans meleğim Dimi meleklerimiz için yapmış kenan bu şarkının sözlerini. Tam bizi anlatıyormu bilinmez ama yaza girdiğimiz bu günlerde hit olacak diye düşünmekteyim. Düzenlemesi ve melodilerinin harika olduğunu söyleyebilirim. Kenan Doğulu Şans Meleği Şarkı Sözleri, Sözü Süper hızlı gelişti herşey bir anda döndü şansımız İşte hayat...
 2. Kenan Doğulu Bal Gibi Sözleri

  Kenan Doğulu Bal Gibi Sözleri

  Kenan Doğulu Bal Gibi Şarkısının Sözleri Kenan Doğulu Bal Gibi Sözleri Beren Saat ile yaşadığı aşkla magazin gündemine oturan Kenan Doğulu yeni albümünde birbirinden güzel aşk şarkıları seslendirdi ve Kenan Doğulu twitter sayfasında yeni albümünden 'Bal Gibi' şarkısının sözlerinin bir kısmını yayınladı. Biz de o şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Bal Gibi Kimse sen gibi...
 3. Kenan Doğulu Bal Gibi Sözleri istiyorum

  Kenan Doğulu Bal Gibi Sözleri istiyorum

  Selam kızlar dün beyaz show da Kenan Doğulu vardı ve ben orda söylediği bir şarkıyı çok beğendim ve sizden de sözlerini istiyorum lütfen Kenan Doğulu Bal Gibi Sözlerini yazar mısınız?
 4. Kenan Doğulu Rica Şarkı Sözü istiyorum sizden

  Kenan Doğulu Rica Şarkı Sözü istiyorum sizden

  Selam kızlar Kenan Doğulu hayranıyım adamın sesine ve duruşuna bayılıyorum ve Kenan Doğulu Rica Şarkısına da bitiyorum bu yüzden sizden Kenan Doğulu Rica Şarkı Sözlerini rica ediyorum.
 5. Acilen Kenan Doğulu Hayırdır İnşallah Şarkı Sözü lazım

  Acilen Kenan Doğulu Hayırdır İnşallah Şarkı Sözü lazım

  Merhaba dün izlediniz mi bilmiyorum beyaz shovu ben izledim ve izleyenler bilir orda bir şarkıları ne enfes söyledi Kenan dehşet güzeldi. Kenan Doğulu Hayırdır İnşallah Şarkısını çok merak ediyorum aranızda Kenan Doğulu Hayırdır İnşallah Şarkı Sözlerini bilen varsa yazsın lütfen!
Etiketler:

Sayfayı Paylaş