1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

Kenan Doğulu-Kıskanıyorum

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Kıskanıyorum Tamam arkadaşlarınla git eğlen sen de
    Bırak bazen ben de dağıtayım
    Biraz mesafe lazımdır her yakın şeye
    Açılda önümüze bakalım

Sadece haber ver kiminle nerdesin diye
    Sakın beni merakta bırakma
    Nolur damarıma basma

Ufacık şeylerden sana kuruyorum
    Elimde değil çok seviyorum
    Sinirim tepemde üstüme gelme
    Elimde değil kıskanıyorum
    Ufacık şeylerden sana sarıyorum
    Heyheyler tepemde üstüme gelme

Olur ikimizde bazı insanlar gibi
    Birer sosyal bomba olalım
    Kasmam hiç kimseyi bencilce boş yere
    E hakkımız değil mi itaat
    Çok mu zor haber ver kimle nerdesin diye
    Sakın beni merakta bırakma
    Nolur damarıma basma

Ufacık şeylerden sana kuruyorum
    Sinirim tepemde üstüme gelme
    Ufacık şeylerden sana sarıyorum
    Heyheyler tepemde üstüme gelme

Kenan Doğulu-Kıskanıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Ayışığı

Kenan Doğulu - Ayışığı

Ayışığında bir başka bakıyor gözlerin Masalsı bir dokunuşu var ellerinin Bize ayrılan bahçe uzakta değil Ama benden de sonra senden de sonra Bizden çok sonra Ayışığında bir başka yanıyor saçların Bu aydınlık senin feda bütün sevaplarım Bize ayrılan huzur uzakta değil Ama benden de önce senden de önce Bizden çok önce Gönlümün doğum lekesi Kalbimin gülümseyişi Elini koy sevgime Ruhuma çiçek...
  2. Patron ile Kenan Doğulu

Patron ile Kenan Doğulu

yeni albümüne "patron"isimi veren ünlü şarkıcı Kenan Doğulu albüme neden böyle bir isim verdiğini şu cümlelerle anlattı...... NEDEN 'PATRON'? NTV'DE YEKTA KOPAN'IN SUNDUĞU 'GECE GÜNDÜZ' PROGRAMINA KONUK OLAN KENAN DOĞULU, ALBÜMÜNÜN ADINI NEDEN 'PATRON' KOYDUĞUNU ANLATTI.... 4 Haziran'da çıkacak olan yeni albümünün adını da taşıyan Patron şarkısının bir anda çıkmış bir şarkı...
  3. Kenan Doğulu-Patron

Kenan Doğulu-Patron

Patron Çok kalender bir şahsiyetsiniz Elinizi tutmaya korkuyorum Pek kırılgan ve şahanesiniz Naifsiniz hem de pek naif Mantıklı birine benziyorsunuz Boş konuşanları sevmiyoruz Havalı bir lider gibi Olaylara hakim gibi Bilge gibi Sonsuz gibi Anne gibi Haklı gibi Patron kaynaşalım, Patron oynaşalım, Patron yanaşalım, Kaptan sensin sür.. Patron kaynaşalım, Patron oynaşalım, Patron yanaşalım,...
  4. Kenan Doğulu-Cadı Kazanı

Kenan Doğulu-Cadı Kazanı

kenan doğulu eros Cadı Kazanı Sen şimdi çok üzgünsündür üzülme Adın çıkmış birileriyle dert etme Er ya da geç hepimiz evet deriz birine Korkudan ecele fayda yok düşünme Belki biz bu insanları hiç tanımıyoruz Ama orada bir yerde onlar da zaten kendi halinde Bu müstakbel ortaklar belki gizliden takipte Nerde muhtemel çocuk Görelim hangi şanslı kız Cadı kazanı çapraz ateş ortası Dedikodu bu...
  5. Kenan Doğulu-Salak

Kenan Doğulu-Salak

Salak Full konsantre hallerin Bütün gün konun benim Gözlerin bana dönmüş senin Garip garip bakmasın bana İyisimi git paşa paşa Taksini çağırdım sana En geç şubat 30 ya da Çıkmaz ayın cumasına Merak etme döncem ben sana Tarzlarımız farklı bizim Bilmem daha ne söyleyeyim Meşguliyet verme sen bana Salak salak Başka işle uğraş benle uğraşma Salak salak Fazla meraktan bela gelir başa Salak salak...

Sayfayı Paylaş