kendi sesimle konuşmaktan bıktım nelur yardımcı olun

Hepimizi bir ana doğurdu kizlar. Ama kişiler ve karatlkterler degisebiliyor. Bence yapilmasii gereken nabza göre şerbet verin. Ben öyle yaptim. Allaha Şükür Eşim le aram süper. Ayni sizin konumuzdaydim. Ama eşim artık ilk sıraya beni koydu.

Aslinda cok bir şey yapmadim. Surat asmalari biraktim ilk sirada. Ikinci anasina babasina laf soylemeyi biraktim. Daha işveli cilveli oldum ( anladiniz) ve en son karşıma alıp konuştum açık açık..... eger sakin ve huzurlu bir ortamda konusulursa bagirmadan cagirmadan karşı tarafin yerine koyarak konusulursa anlasilmasi ve olumlu olmasi daha kolay
Sonucta herkezin anasi var erkeklerinde bayanlarinda eee sonuçta bizde anayiz pes etmek yakismaz bize. :) :nazar:

Yok öyle hepimiz evliyiz özelimiz mi kalmis hahaha birbirimizi cok severek evlendik biz. allah a şükür bir tane de kizimiz var. Ewliligimizi üçüncü kişinin girmesi olumsuz etkiliyor dedim. Sevgimizin saygimizin azalmasini istemiyorum dedim. Anne babasina daha cok değer vermesini ama kendininde bir ailesi olmasini unutmamasini soyledim. Ileride kizimiz büyüyüp evlendiginde damat yaa anaci olursa kizimiz ne yapar dedim. Ve daha cok seyler soyledim
Gece 12 den sabahin 7 sine kadqr anlattik. Ona soz hakki tanidim. Onun dusuncelerini dinledim. En onemlisi eşime ve ailesine saygimi hic rksik etmedim. O günden beri :melek: melek hahaha

kızım 1 yaşına geldi kızlarçbizde durum hala aynı her gecen gün yeni olaylarla can yakmaya devam o kadar kurnaz zeki bi kadın ki.hayatım boyunca ÖYLE Bİ İNSAN TANIMADIM.MIZ MIZ KENDİNİ BEĞENMİŞ HERŞEYİ ÇOK İİ BİLEN OFF OFF

Geri