Kendi Yaptıklarım!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tasavvuf Insanın Kendi Içinde Yaptığı Yolculuktur...

Tasavvuf Insanın Kendi Içinde Yaptığı Yolculuktur...

Dinin zahir yüzünden başka, bir de insanoğlunu kemale eriştirmek, sağlam ve yıkılmaz bir iç hayatı kazandırmak için riyâzat( nefisle mücadele, nefsi kırma ), mücahede ( nefsin arzularına direnme, cehd ve gayret etme ), tasfiye( saflaştırma, temizleme ), hâlini ıslah potası içinde temizleme ve pişirme tarafı vardır. Ben ahlak sahibiyim demekle cehil ve gaflet ( Hakkı unutmak ) cehennemlerinden...
  2. Kendi yaptığım yeni kombinler 1

Kendi yaptığım yeni kombinler 1

yeni kombinler en yeni kombinler Sıkı takipçilerim işte sizlere yepyeni kombinler.Hepsi birbirinden güzel ,cıvıl cıvıl ve yaz ayına uygun tarzlar.Beğeneceğinizden eminim.Herkes kendi tarzını seçsin. Kombinler şahsıma aittir.Telif hakkı...
  3. kızlar size kendi yaptığım şalı takdim edeyim

kızlar size kendi yaptığım şalı takdim edeyim

:örgü:sipariş üzerine yapılır çeşitli şallarda yapılır..
  4. kendi yaptığım çanta):)

kendi yaptığım çanta):)

Ben dagınıklıgı pek sevmem aslında ve okul hyaım oldugundan sureklı cantam yanımda buunur.ıcıde hep dagınık olur arradıgımı bulamam yanı :=)bır cok makyaj cantam bulunmasına rahmen yınde yetmıyr cantamı toplamamaya bnde dun gece uyku tutmadı otrurken aklıma bır fıkır geldı ve bunu yaptım nasıl olmus?
  5. yumurta yaptığımı kendi kendime nasıl anlarım?

yumurta yaptığımı kendi kendime nasıl anlarım?

merhaba,7 aylık evliyim ovülasyon gününü hesaplamanın dışında yumurta yaptığımı nasıl anlarım acaba?

Sayfayı Paylaş