kendimden bıktım

gothic kız

Aktif Üye
Üye
kendimden bıktım
ya artık kendimden bıktım çünkü en küçük şeyleri kafama takıyorum bunalıyorum arkadaşım da diyor çok takıntılısın diyor haklıda ama yapacak bişey yok içimde hep bir sıkıntı endişe bunaltı korku oluyor herşeyi büyütüyorum mesela yazılıdan zayıf alıyorum hemen sınıfta kaldım benden öğrenci olmaz of nasıl geçicem ben bu sınıfı
gibi cümleler sarf ediyorum ve içimde sürekli bir sıkıntı oluyor 44 bir alıyorum hemen sınıfta kaldım falan
tek bunlar da değil her zaman içimde bir sıkıntı endişe korku oluyor yardım edin

bu arada sizi sorunlarımla sıktığımı biliyorum ama başkada kimseye anlatamıyorum kusura bakmayın

Bu duruma biz nasıl yardım edelim canım senin gibi birçok kişi tanıdım asla telkinle söylemyle düzelmez ki.. Öncelikle bunun bir sağlık sorunu olduğunu kabul edip psikologa gitmen lazım.. Bundan a utanma artık dahiliyeye gitmek kadar normal oldu bu ben de gidiyorum ama sakın kafana göre tavsiye ile ilaç alma. Obsesyon ve obsesif kompülsif bozukluk diye arat belki benzer bilgiler bulursun.. çare sensin emin ol:stop:

en iyi çözüm psikiyatriye git canım panik atak olabilrisin yada başka bişey doktor sana gerekli bilgileri verir üzülme

pisikiyatriye gerek yok ben de çok takıntılıyımdır. kendim istediğimde mutlu olurum istemezsem mutsuz plurum. kendini telkin etmelisin kendini sevdiğin sürece mutlu olacaksın

Geri