kendimden ve herkesten nefret ediyorum

çotanak

Yeni Üye
Üye
kendimden ve herkesten nefret ediyorum
herkesten nefret ediyorum
hayatım çok kötü bir durumda herşey alabora oldu inandığım herşey boş hanginiz kilolu olduğu için aldatıldı mazeretmi bu şimdi yanlız ve yorgunum artık neye ve kime inanayım bilemiyorum. işin kötü tarafı herkesin sana bi pislikgibi bakması canım cicim diyenlerin duyunca ee arkadaş oda biraz zayıflasaydı demeleri canım çok yanıyor artık yeterrrrrrrrrrrrrrrrrr senden nefret ediyorum allahın cezası

Tatlım bence senin gibi temiz bir insanı o kaybeder...onun kaybı daha büyük inan....Hiç değilse fazla yara almadın inanki bunların hepsi bi gün bitecek ve sen o salağı gördüğünde yüzüne tükürmek bile istemeyeceksin.....

Hiç kimse senden dah akıymetli değil bunu bil...sence o da çok mu yakışıklı....sana bitek o mu bakıyordu...seni başka beğenen olmadımı ...

inanki aldatan erkekler bazen yanlarında olan bayanların zekasının altında ezildikleri için böyle egolarını tatmin ediyorlar....Hayat senin canım benm....bu sana yolunu çizmen için bir fırsattır belki...ve belkide Allah'ım senin ondan başka türlü vazgeçemeyeceğini bildiği için sana en kararlı olacağın şeyi yani onun seni aldatmasına izin verdi....böylece seni ondan sıyırdı....Biraz acı çekersin üzülürsün...ama dedimya sonunda sen kazanırsın...

bence bahanesi olmuş bu sebepden değildir eğer sebep bu olsa rahatsız olduğunu zayıflamanı istediğini söyleyebilirdi sonuçta kilonun fazlası sağlık problemi ve alıp vermek insanın elinde olan bişi.. Sakın buna inanıpta kendini üzme canım..
Balık etli seven bıngıl bımgıl çokk erkek varr kısss o halt etmişş beaa kadının kalçalısı bebeimm onun aklına şaşim ben :D kendi kaybetmiş boşver koyy... ver gitsin :D

aldattığı organları büzüm büzüm büzülür inş. :D

boş ver canım bence hiç canını sıkma aldatan kendini aldatmıştır..
seni gerçekten seven seni olduğun gibi kabul eder.
eğer gerçekten isteseydi zaiflamanı isterdi ve bu konuda sana yardımcı olurdu..
sakın kendini harab edip ben niye böyleyim diye düşünme..
sen dünyalar güzelisin eminim..fazla kilolarını da stersen verirsin..
o seni kaybettiğine yansın....

Kendilerine bakmadan eşleri hakkında ön yargılı olan erkeklerden nefret ediyorum.... O kendisine bir bahane arıyormuş ve bu bahanenin arkasına sığınaraktan da bilinç altında kileri gerçekleştiriyor...
Geçenlerde şuu yazıyı paylaşmıştım buda benzetmek gibi olmasın ama benzer bi konuya benzyor
"Türk kızları gitsin, Rus kızları gelsin" diyip duran Türk erkeği....! Aynanın karşısına geç, 1.70 boyuna ve göbeğine bir bak....! Baktın mı???

İştee erkekler kendilerine bakmazlar ve en sevdiklerini yargılarlar aldatırlar.. off yaa yorum bile yazamaz oldum sinirimden .. o utansın yaptıklarından o pişman olsun.. of off

canımm benimm üzülmee bidenem o kaybetmişş hee şunu da bil onun gideceğii varmışş gitmişş...
bencee senn böledee cokk güzel ve özel birisinn ....
seni sen oldugun için sevmeyen biri için sakın aglama bırakkk gitsinnn
harab etme kendini deymezz onun gibilerinee ...
senin arkandan bırak dilediğini konuşsunlarr senn kendine bakk başkaları için deymez üzülmeye helee arkadan konuşann kendini bişey zannedenler için hiiçç deymezz ...
lütfen kendini böle bırakma kendini sakın da suçlaama...sakınn bunu yapma kendine...
birazz kilolu olman bahanee aptal ve gereksiz bir bahanee ....
kafaya takmaya deymezz canım...
herşey güzel yüreğinin istediği gibi olsunn ....

canını sıkmaya değmez cnm üzülme bırak gitsin zaten isteseydi zayıflamanı söylerdi.. kaybeden kendisi olmuş sen canını sıkma ....

hayatım çok kötü bir durumda herşey alabora oldu inandığım herşey boş hanginiz kilolu olduğu için aldatıldı mazeretmi bu şimdi yanlız ve yorgunum artık neye ve kime inanayım bilemiyorum. işin kötü tarafı herkesin sana bi pislikgibi bakması canım cicim diyenlerin duyunca ee arkadaş oda biraz zayıflasaydı demeleri canım çok yanıyor artık yeterrrrrrrrrrrrrrrrrr senden nefret ediyorum allahın cezası
canımmm çotanak inan çok üzüldümmm ne demek kilolu olduğun için ya Allahından bulsun. canımm bırakma kendini sana yazıkk bence kilon bahane bazı insanlar için neden önemli değildir anlıyomusun beni sadece bahanelerin arkasına sığınırlar ve öyle insanlar hiçbirşeyi haketmezler...İçin acıyo Allah kimseye göstermesin çooook zor biliyorumm sana o yüzden üzülme demiycemm üzül ama kendin için üzül o kendine yakışanı yapmış beter olsun seni kaybettiği içinn binn pişman olsunn inşallah en kısa zamanda unutur ve çooook mutlu olursun...

canım benim seni seven insan yüreğine gelen insan seni senliğinle sevsin..boşver yaa erkek milleti işte hem kimse bulunmaz hint kumaş değildir unutma..acaba kendisi nasıl merak ettim..kendini bir haltmı sanıyor..kendini üzmeye değmez ..sevgiyle kal tatlım..herşey gönlünce olsun canım benim

Geri