KendiMİ KaNDIRIyoRUM )Yada öyle sANIYORUM)

Cevap: KendiMİ KaNDIRIyoRUM )Yada öyle sANIYORUM)

Yaşadığınız aşkı yorumlayamam tabiki ama izninizle nacizane fikrimi söylemek isterim:kızılötesi: birbirinizi sevebilirsiniz aşık olabilirsiniz ama eğer ki aileler izin vermiyorsa elbette seni düşünüyorlardır.Çünkü sen oğuzla doğmadın ki ailenle doğdun ailenle öleceksin(Allah korusun)sen doğdunda yanında ailen vardı oğuz yoktu.Yasının çok büyük olduğunu düsünmüyorum yasadığın acı tecrübeler sayesinde olgunluğa ereceksin zamanla.Eğer sürekli geçmişe dönük yaşamaya devam edersen onu asla unutamazsın ama geleceğe dönük yaşarsan kendine yeni bi sayfa açarsan o zaman,zamanla mutlu olursun.Tabiki de onu tam anlamıyla unutamazsın sonuçta onunla yaşanan bi zaman dilimi ve paylasılan seyler var bunları kendi içinde bi yere kaldırmalısın ve kendini toparlamalısın.Sürekli üzüntü,keder içinde olursan Allah korusun hasta olursun.Depresif halden asla cıkamazsın,hayata bakıs açın hep kötü olur yüce Rabbime sığın sana yardım edecektir.Zaten o senin kaderine yazılmışsa sende onun kaderine yazılmışsan elbette birgün buluşursunuz demekki böyle olması senin için daha hayırlıymış karsına kimbilir ne insanlar cıkar yeter ki sen gecmişle yaşama geleceğine bak:)Umarım Yüce Rabbim herseyi o güzel kalbine göre verir ve bir ömür boyu mutlu olursun saygılar:)

canım allah elbet bi yolunu bulur gün doğmadan neler doğar sen içini ferah tut yeterki.....allah sevenleri birleştirsin canım....:kiss:

canıım beniim yaa bence ailen çok önemlii tabiki durumun çok zor ama bi erkek için aileden asla vazgeçilmez..kim ne derse desiin senii herşeye rağmen ve çıkarsızca ailen sever yerii gelir sevgilin ve kocan bile tepene kalkar..aile vazgeçilmeziin olsun hayatta..neler geçicek hayatından..bu yaşadılarını güzel bir anı olarak hatırlıcaksın..hayatında mutlu olman dileğiyle tatlıım

canım durumunu öylesine içten anladım ki benim yaşım hayat tecrübesi denecek kadar az belki 21 yaşındayım ama öylesine bir çocukluk ve gençlik geçirdimki herşeyden biraz olsun tatttım yaşadım anladım yaşamadıysam da gördüm şu durumunda sana söyleyebileceğim tek şey tabi uygulayabilrsen sabırlı ol kendini üzme ve kalbini hep temiz tut muhakkak karşılığını alırsın ne olursa olsun yüreğini temiz tut o zman sen hiç bir çabada bulunmsana bile sadece yüreğini temiz tutarak hakkında en hayırlısı ne ise o oluyo üzme kendini

Geri