Kendine küstü meLek... meLek olayım derken

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
Kendine küstü meLek... meLek olayım derken
Beni tanıdıqın qün bir melek yarattın sen.Gel qör ki artık o meleqin elleri tutmuyor,ßacaklarının üstünde duramıyor o..O melek qöremiyor,. Duyamıyor.. hic bir Lanet olası seyi yapamıyor.! Melek. ama hiçbir ise yaramıyor.! Ne dersin?Sence kas yaparken qöz cıkarmak böyle birsey deqil mi yoksa?!
Kendine küstü melek.. melek olayım derken. Neyi var bugün?! Yok birs
eyi.Sadece yasadıqı Lanet olası hayattan bıktı,. sustu..! AqLayamadı, hep roL yaptı ve herseye küstü.. Önce kendine sonra sevdiqi tüm insanlara ve dünyaya.. Düsünmeden söylediqin bir söz,. aqzından bir anda çıkıveren saçmaLıklar önce
angels63qx9ux6.gif

meleq
in kanatlarını kavurdu.. Daha bir kere bile uçamadan yandı kül oldu kanatları. Ardından meleqin içi çürüdü,. sözlerindeki acımasızlık kemirdi,. tüketti onu.! Bir melek yarattın; ama artık ölü bir melek..
Bir cok defa uyumak istedim., bu korkunç rüyadan uyanabileceq
imi düsünerek.. yapamadım.! Denedim ama söylediklerin kulaklarımda yankılanıp beni tüketirken uyumam mümkün olmadı.. Kabuslarıma kabus ekledin gece boyunca.. Senin beni tüketmene izin vermeden kendi sonumu kendim yazmayı denedim defalarca.Buna ne gücüm ne de yüzüm var.. Yapamadım!
Tükeniyorum ben.. Eğer elimden tutup beni içinde boq
ulduğum pisliklerden kurtarmazsan., tükenmeye devam edeceqim.. Yanımda gibi görünmene raqmen seni hissedemiyorum.. qerçekten yanımda mısın?!
a165pl8yv3.gif

Geri