1. THESECRET

  THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

  Kayıt:
  16 Temmuz 2014
  Mesajlar:
  2.146
  Beğenilen Mesajlar:
  225
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  İstanbul

  KEP kullanımına başlamak için izlemem gereken adımlar nelerdir?

  Konu, 'Teknik Destek' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

  kep kullanımına nasıl başlarım,kep kullanabilmek için neler yapmalıyım,kep hesabı nasıl açabilirim,kep hesabı kullanabilme hakkında bilgiler < Konu Resmi..>  3 basit adımla KEP Kullanımınıza başlayabilirsiniz.
  1. KEP Abonelik Basvurusu

  Bireyler
  • Elektronik veya mobil imzanız var ise; www.tnbkep.com.tr adresinde bulunun online bireysel başvuru formunu doldurup, bireysel kullanıcı taahhütnamesini e-imza ya da mobil imzanız ile imzalayarak,

  • Elektronik veya mobil imzanız yok ise; www.tnbkep.com.tr adresinden online bireysel başvuru formunu doldurup, gerekli belgelerle kimlik doğrulama merkezine gelerek, kimlik doğrulamanızı yaptırarak, başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
  Kurumlar
  • Kurum yetkilinizin, www.tnbkep.com.tr adresinde bulunun online kurumsal başvuru formunu formunu doldurması ve gerekli belgelerle kimlik doğrulama merkezine gelerek, kimlik doğrulamasını yaptırması ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Tüzel kişilerin KEP hesabı sahibi olması zorunludur. Kamu Kurumları:
  • Kurum yetkiliniz, www.tnbkep.com.tr adresinde yer alan online kamu ön başvuru formunu doldurulur. Başvuru formunda belirttiğiniz e-posta adresinize Kamu Başvuru Klavuzu ulaştırılır. Başvuru klavuzunda yer alan süreç takip edilir.

  2. Basvuru Onayı:
  Başvurunuz TNB KEP yetkilisi tarafından değerlendirilir, belgelerinizin eksiksiz ve geçerli olması durumunda onaylanır.

  3. KEP Kullanımına Başlama:
  Başvuru sırasında bildirdiğiniz e-posta adresine gelen hesap bilgileriniz ve SMS ile cep telefonunuza gelen aktivasyon kodu ile KEP hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.


   
KEP kullanımına başlamak için izlemem gereken adımlar nelerdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kepce

  kepce

  Kepçe Bir işletmenin yahut dairenin muhasebecisine ya da mal ve gıda dağıtımında görevli bayan memura delalet eder.Kısmettir. Büyük bir aileyi veya çevreyi işaret eder.Rüyada kepçe görmek, rizkla yorumlanir. Rüyasinda elinde kepçe oldugunu görmek, muhtaç ve kimsesizlere yiyecek bagisinda bulunmaya delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada kepçe görmek, yiyecek, içecek ve mallarin...
 2. kep

  kep

  Kep Kep takan kimse yeni birisiyle aşk yaşayacak demektir. Kep takan kimse yeni birisiyle aşk yaşayacak demektir.
 3. Deri kullanımında dikkat etmeniz gereken noktalar:

  Deri kullanımında dikkat etmeniz gereken noktalar:

  süet nasıl temizlenir nubuk nasıl temizlenir nubuk deri deri ceket mont Ceket, mont, palto, ayakkabı, çanta, kemer, şapka, eldiven gibi heryerde kullanılan derilerin bakımını nasıl yapıyorsunuz? Deri bakımıyla ilgili bilmeniz gerekenler! -Boyun bölgesinde eşarp kullanılması, özellikle süet ve nubuk ürünlerde bu bölgenin vücut yağından lekelenmesini engelleyecektir. -Deri giysilerinizin...
 4. Ölmeden İzlemeniz Gereken Filmler neler?

  Ölmeden İzlemeniz Gereken Filmler neler?

  Arkadaşım dün dedi ki insanın ölmeden izlemesi gereken fimler var ben de o filmleri arşiv yapıp izleyecem dedi peki nedir bu Ölmeden İzlemeniz Gereken Filmler siz hangilerini önerirsiniz?

Sayfayı Paylaş