Kepekli saçlara maden suyu ise yarar mı?

P

Polayannaa

Forum Okuru
Kepekli saçlara maden suyu ise yarar mı?

Maden suyu kepeğe iyi gelir mi melek kadınlar kulübü maden suyu kepek forum'da.​

Off kızlar offf eşimin kepek dolu ceketleri yaptıklarından bıktım ne yapsam gecmiyor. Kullanmadık bişey bırakmadık. Maden suyu kaldı sadece. Maden suyu kepeğe iyi gelir mi bilginiz var mı? Nasıl uygulamak gerekiyor eğer iyi geliyorsa. Ve ne kadar süre uygulamak gerekiyor? İnternette sürekli görüyorum maden suyu kepeğe birebir diye gerçekten öyle ise ben de eşimde denemek istiyorum.

Merhabalar
Uzun yıllardır ben de maden suyunun kepeğe iyi geldiğini duydum ama kullanmadım tabi ama denemekte fayda var. Zararı olacağını düşünmüyorum. Saç derisi neden kepeklenir? Saç derisi su ve nem kaybettiği zaman kepeklenme yapar ve yanlış şampuan seçimi de kepeklenmeyi artırır. Soda kepeklenen saçlar için birebir deniyor. Maden suyu kepeklenmeyi en aza indirerek saç derisinin aynı zamanda nem dengesini de korur. Peki maden suyu kepeklenmeyi bitirmek için saçlarımızı nasıl uygulamamız gerekiyor yapmamız gereken saçları temizledikten sonra maden suyu ile saçlara 5 dakika kadar masaj yapmak ve 5 dakika kadar da saçlarınızı bekletmek yeterli olacaktır. Saçın ihtiyacı olan pH dengesini düzenler ve saç dökülmesini de engeller hem saçı besler hem içinde bulunan mineraller ile saça sağlık verir. Saçtaki kepeklenme sorununa çözüm olabilecek aşağıdaki yazımızı da inceleyebilirsiniz. "Saçtaki kepeklenme nasıl geçer".

Geri