kesin hiççç barışmam

teyzeye de bek hele mikser gibiymiş.Azcık büyüklüğünü bilse olmaz sanki.Eşinle birlikte hareket et.Yönlendirmeye kalkma.Ne halleri varsa görsünler.Takmadığını gördükçe belki teyze üzerine gelmez.

Allah böyle insanlarin arasini bozmaya calisan kara kedilere firsat vermesin.Bir kere (varsayalim ki)sen kaynanani kötülemis olsan bile bunu gidip ona yetistirmesi söz tasimak oluyor.Bunu yapanlar ahirette cennetin kokusunu uzaktan dahi duyamiyacaklar.Senin söyledigin söz bir ok gibidir,havada ucan.Onu kaynanana yetistirmekle alip o oku kaynananin kalbine saplamis oluyor.Kaynana gelin ,kari koca arasini sogutmak ne kadar kötü seyler...Onu devamli Allaha havale et canim,ben böyle durumlarda öyle yapiyorum.Allah hepimizi gizli ve asikar düsmanlarin serrinden korusun.Amin...

ah canım aynı dertten muzderibiz cnm ya seninki bi nebze olsun benimkineden iyi kuzum ya bizdeki teyze yuvamı yıkmaya kalktı 2 kere 2 senedir konuşmuyoruz sen hemen anlamışsın iç yüzünü ben nerde 9 sene arkamdan iş çevirmiş tabi 6 senelik evliyken bi yuvamı yıkmaya kalktı eşim yüzünden barışmak zorunda kaldım sonra başka bişi yaptı 2 sene önce iftiraya varan bu sefer bitirdim ama eşim gördüğü yerde konuşur sohbet eder ben karışmam asla banane ben göruşmuyorum :D bide yüzsüz yüzsüz ben naptımki ona dermiş ya arkamdan gelde delişrme :D neyse cnm anlıycan bende bir koca tarafı zedeyim :D:D ama kocamla aram çok iyi allah bozmasın kimse ama kimse yüzünden asla tartışmayız aileye kimseyi, sokmayız şukur bunu başarıyoruz artık:D:D:D

bnce kocişine sor ablam yanı grsmek ıstyrsan grs ben sna kıızmam aılen sncta de ama bnm hkkmda knstuklrına klk asma bılıyorsun cnkı de.ztn esın anlyıslı okdgumdan anldgm kdrıyla...hm esının hsna gder hmde hrkz hzrlu olur :)

Geri