keşke sen ben olabilsen de anlasan beni...

sedaaa

Yeni Üye
Üye
keşke sen ben olabilsen de anlasan beni...
canm günlüğüm bugün sana yazmaya başlamamın ilk günü
aslında şu an kendimi o kadar çaresiz yalnız hissediyorum ki gözyaşlarımı akıtmamak için kendimi zor tutuyorum ben onu çok seviyorum hemde çook şu an onunla konuşmayı o kadr çok istiyorum ki 2 ay gibi belli bir zamandan sonra konuşma fırsatım varken konuşamıyorum kendime sahip çıkamıyorum duygularıma engel olamıyorum şu an sanki heryerim uyuşmuş gibi geliyor kendimi çaresiz hissediyorum isyan etmek istemiyorum ama ben neden mutlu olamıyorum nedenn :( :'(

canım benim ...
ne oluyor sana kuzum az toparlan kendinii lütfen yaa yapma böle ayrıca mutlu olamıyorsun diye birşey yok sen mutlulugu yanlış yerde ve yanlış kişi de arıyorsun allah aşkına böle yapma yaa...üzülme kıyamam sana kardeşim benim ya of off...
zaman herşeyin ilaçıdır ve emin ol zamanla yaran gececk bidenem...
seni kocaman öpüyorum ben hep buradayım canım ne zaman istersen sana ait bir omuz var aha tam burada herşey gönlünce olsun küçük kardeşim....

sevgili günlüğüm bugün güzel bir olay oldu benim için onunla konuşmak için ben adım atmayı düşünüyordum ki o bana slm verdi konuştuk aslında fazla konuşmadık ama yinede onunla konuşmak bana çok iyi geldi ve gerçekten çok mutlu oldum onunle ilgili herşey beni mutlu ediyor şimdililk bu kadar umarım daha çok güzel gelişmeler olurda hep güzel şeyler yazarım :)

canım benim ...
ne oluyor sana kuzum az toparlan kendinii lütfen yaa yapma böle ayrıca mutlu olamıyorsun diye birşey yok sen mutlulugu yanlış yerde ve yanlış kişi de arıyorsun allah aşkına böle yapma yaa...üzülme kıyamam sana kardeşim benim ya of off...
zaman herşeyin ilaçıdır ve emin ol zamanla yaran gececk bidenem...
seni kocaman öpüyorum ben hep buradayım canım ne zaman istersen sana ait bir omuz var aha tam burada herşey gönlünce olsun küçük kardeşim....
çok saol canm benim dün konuşcak kimseyi bulamadım bende kendimi günlük sayfasına attım orada döktüm tüm içimi braz da olsa rahatladım ama sanda çok teşekkür ederim sizin destek olmanızda bana çok iyi geliyor dün gerçekten çok kötüydüm heryerim uyşuyordu resmen ama bugün mutlu oldum belki mutlu olunacak büyük bir olay değil ama onunla konuştuk çok fazla konuşmasakta onun benimle konuşması çok mutlu etti beni onunla ilgili herşeyde en ufak şey bile beni mutlu ediyor çok şey değil aslında istediğim onunla mutlu olabilmeyi istiyorum Allahım herkesin gönlüne göre versin inş ....

Bak slm vermiş bu bile heyecan verici demi; hatta bilirmisin elini tutmasından bile heycen verici insana ufak şeyler ilkler herzman daha güzel gelmiştir..
Herşeyin zamanı vardır canım dayan yawaş yawaş inş. bişeler oluşacak ve sen buraya yazacaksın güzel haberleri hep beraber heyecanlanacagız hep beraber sewineceğiz . Kötü günlerinde olacak umutsuzlukların herşeyin onlarada beraber üzüleceğiz beraber huzursuz olacagız canım .

Unutma Meleğim ! yanlız değilsin..

Bak slm vermiş bu bile heyecan verici demi; hatta bilirmisin elini tutmasından bile heycen verici insana ufak şeyler ilkler herzman daha güzel gelmiştir..
Herşeyin zamanı vardır canım dayan yawaş yawaş inş. bişeler oluşacak ve sen buraya yazacaksın güzel haberleri hep beraber heyecanlanacagız hep beraber sewineceğiz . Kötü günlerinde olacak umutsuzlukların herşeyin onlarada beraber üzüleceğiz beraber huzursuz olacagız canım .

Unutma Meleğim ! yanlız değilsin..
çook saol canm ya o kadar güzel dökmüşsün kü duygularını ve o kadar içten söyelemişsin ki hepsini gözlerim doldu bir anda hepinizin iyi ya da ktü günümde bana olduğunuz destek o kadar iyi geliyor ki çok teşekkür ederim. inş güzel şeyler olur bundan sonra da paylaşırım sizlerle

canım günlüğüm uzun zamandan beli senide ihmal ettim biliyorum ama kendime bile vakit ayıramıyordum itiraf etmeliyim ki :) bu uzun sürede neler mi oldu dersin ben artık sana istediği bölümü üniversiteyi kazanmış ideaaleri peşinde koşan birisi olarak günlük yazıyorum :) o anki mutluluğumu anlatmam mümkün değil ailemin sevinci kendi sevincim halen gözlerimin önünden gitmiyor rabbim hep böyle mutlu olmamı nasip etsin ilk vizelrimi bile oldum merak etme zayıf yok :) bu uzun süre zarfında bazı dost görünümlü düşmnalarımı ve gerçek dostlarımın farkına vardım bu da ekstra güzel gelişme.kızacağın bir durum var günlüğüm tahmin etmiş olmaslısındır kesin evet halen unutamadım onu ayağıma geen fırsatalrı hep teptim ben istemem sizi gönlüm halen onda dedim halen ilk günkü gibi deliler gibi seviyorum günlük sonunu üzüntülü bitirmek istemezdim ama üzgünüm kızma bana :( en yakın zamanda görüşeceği seni ihmal etmek yok iyi geceler günlük :)

günlğüm çıkmadan aklıma gelenelr oldu onlarıda sana söylemeden gitmek istemedim :) bu uzun süre zarfında tam 6 kilo verdimmm yupisvee gözlüklerimi bıraktım lens kullanmaya başladımmmve de saçalrımı boyattım kısacası kendimde değişiklikler yaptım her zaman değişiklik iyidir değil mi günlüğüm :) yupistekrardan iyi gecelerrrrr :oppucuk:

günlüğüm kanayan yarayı kopardım bu sefer baaşrdım onu kalbimden de yüreğimden de haaytım da çıkardım artık yeterr mutlu olmalıyım sevilmek benim de hakkım mutlu olmakta onun bende ait olan resimleri mesajları onunla ilgili özel anısı olan trihleri kaydettiğim defteri telefon numarasını herşeyini sildim attım kalbim şu an rahat kendimi huzurlu hissediyorum böyle olacağını tahmin etmemiştim ama mutluyum çünkü artık üzülmeyceğim bunu biliyorum bundan sonra geçmişe değil geleceğe bakacağım

ayyy bayılıyorum günlük bu sahnelere hangi sahneler mi şu utana sıkıldığım konuşmalarıa sonunda da huzura kavuşmam yok mu sevinçten dört köşe oluyorum yaa :dp8:hahaha:26:bakalım birşey yok ama şimdiden kendimi kaptırdım fazlası ile sonrası ne olur ben de bimiyorum :hmm: ama güzel istediğim yönde dvam eder inşallah :) saplantılı değilim eskisi gibi yani olmazsa olmaz demiyorum ama olursa da sevineceğimi mutlu olacağımı biliyorum yanlızz şu konuşmalarımı paylaştığım anda aldığım en ufak hata bile yok muu işte o an tüm şevkim kırlıyor bunu da yapmasa arkadaşım daha mutlu oalcağım güzel gelişmeler olsun da daha sık görüşelim günlüğüm :)

Geri