keskin sirke :(

tubitt

Üye
Üye
keskin sirke :(
Aslınsa bazılarının derdi yanında benmki biraz hafif kalabilir.Küçüklüğümden beri başıma ne geldiyse bundan geldi diyebilirm.Benim problemim sinirim :( Sinirimden hiçbir şeyi görmüyorum.Herkese bağırıp,çağırıyorum.Kalp kırıyorum.Bir uzmana gitmeti düşündüm ama, o kadar ileri olmadığını düşünüorum.Ne yapsam bilemedim :( :(

canim sinirlerine hakim olmayi denesen ??

bende yapim geregi cok sinirli bi kizim, ve aninda parliyorum.

Ama sinirlenecegin bir durum oldugu zmn, gayet sakin davran.

Yani beyin aninda sinirlenmeye alismis.

Ve anca sen yine beyine normale yönlendirebilirsin.
Olaylar karsisinda beynine izin verme, aninda önüne gec, sakin olmak ile.
Ilk zmnlar cok zor olabilir. hatta kendini patlayacakms gibi hissedebilirsin, ama beynin zamanla bu sakinliyede alisacaktir insallah tatlim =)

Umarin en kisa zmnda düzelirsin canim :kiss:

Canim,oncelikle sinirlenince biraz dur dusun,odadaysan vs disariya cik biraz bekle iki uc dakika,sonra konu neyse onun uzerine daha rahat konusabilirsin.Mesela derin bir nefes al gecmesini bekle.Yinede bir uzmana gidebilirsin,her konunun bir uzmani var,o daha cok yardimci olabilir.

canım öncelikle paylaşım için teşekkürler.ben de biraz sinirli bir insanım.aslında önceleri böyle değildim gayet sakindim ama malesef başıma gelen bazı olaylar nedeniyle sinirlerim yıpranmış durumda.bu yüzden hemen parlayabiliyorum olaylar karşısında.ma hercai'nin dediği gibi sinirlerime hakim olmaya çalışıyorum..bazen sinirlenip konuşacak oluyorum ki birden kendimi fırenleyip sakin ol sakin ol diyorum kendi kendime.cevap verme düşünme diyorum.ilk zor oluyor ama sonra görüyorum ki böyle çok rahatım...haksızlığa dayanamam asla ama şimdi susmaya çalışıyorum..sakin ol sakin ol de kendi kendine ve zihnini başka bir şeyle meşgul et.inş yararlı olur...

Benim de en büyük sıkıntım bu aslında,haksızlığıa dayanamamak.Ama dayanmaya çalışıorum artık.Oyunu kuralına göre oynamak lazım :)
çok sağol hayatım tavsiyelerin için :)
Allah hepimize sabır versinn :)

Geri