1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

Kesme Şekerlerle Sanat

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap: Kesme Şekerlerle Sanat
    bunlara kıyıpta çaya atılmaz valla

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Kesme Şekerlerle Sanat
    ay ne hoslar ya :) ztn sekerler :D:D:D:D birde bu hallereri , cok sirin yani :)

Kesme Şekerlerle Sanat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Kesme Şekerleri Kullanmaya Kıyabilirmisiniz

Bu Kesme Şekerleri Kullanmaya Kıyabilirmisiniz

Ben kullanıp kıyamam ya siz :D:D
  2. Tüm insanlar bir kesme şekerin 1/4'ü kadar!!!

Tüm insanlar bir kesme şekerin 1/4'ü kadar!!!

şekerin kütlesi Dünyada 6 milyar insan olsun. Her biri de ortalama 60 kilo. BUSH dese ki; “Ben yeni bir dünya düzeni kuruyorum. Ben ve ekibim dışındaki tüm insanları presleyip okyanusa atacağım.” Herkesi silah zoruyla ölü veya diri Sahra Çölü’nde toplasa ve maksimum güçlü bir pres makinesiyle sıkıştırsa, tüm insanlar ne kadar yer kaplar? ... Bir protonun kütlesi, bir elektronun kütlesinin...
  3. Kesme şeker örgüsü örneği ve yapılışı

Kesme şeker örgüsü örneği ve yapılışı

kesme şeker örneği kesme şekerin yapılışı şeker örgü modeli modeli şekerin yapılışı Kesme şeker örgüsünün nasıl yapıldığını merak ediyorsanız sizlere kesme şeker modelinin nasıl yapıldığını açıklamalı olarak sunuyorum İsteğe göre 3( yada 4) düz , 3 ters olarak devam edilirBu böyle 3 (ya da 4) sıra örülür ve daha sonra düzün üstüne ters, tersin üzerine düz 3 sıra daha örülüp birinci sıradaki...
  4. Pamuk Şekerinden Sanat Yapan Çinli :))

Pamuk Şekerinden Sanat Yapan Çinli :))

pamuk şekeri komik videolar ilginç videolar Sevgili melekler, hemen herkesin çok sevdiği, çocukluk anılarının bir parçası pamuk şekerini bilirsiniz. Hala satılırken gördüğümüzde çocukluğumuza dönmek için aldığımız pamuk şekeriyle elin Çinlisi bir sanat yapıyor, inanamazsınız. Bu harika gösteri için buyrun videoaya :) http://www.youtube.com/watch?v=NxYhqNYxkyI
  5. Anlatımlı Kesme Şeker Bebek Battaniye Modeli

Anlatımlı Kesme Şeker Bebek Battaniye Modeli

bebek battaniye modelleri, örgü bebek battaniye modelleri, açıklamalı battaniye modelleri Malum artık havalar iyice serinlemeye başladı. Serin havalarda bebeğinizi sıcacık tutup onu hastalıklara karşı koruma altına alacak bebek battaniye modelleri arasından sizler için bu yazımızda kesme şeker bebek battaniye örneğini ve açıklamalı bir şekilde yapılışını paylaşıyoruz. Şimdiden modeli...

Sayfayı Paylaş