1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Kettle Temizliği İçin Pratik Öneriler

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kettle temizliği, su ısıtıcısı nasıl temizlenir, kettle nasıl temizlenir Hemen hemen her evin mutfağın da yer alan su ısıtıcısı kettle kullananlar çok iyi bilir ki zamanla kettle içi suyun etkisi ile kireçli bir hal alır. Kettle temizliği için her bayan farklı yöntem uygulayabilir . Bizler melekler mekanı.com olarak sizlere en pratik şekil de kettle temizliği hakkın da bilgileri sunuyoruz.

< Konu Resmi..>

2. melekannesi

melekannesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    ben doğal olsun diye limon tuzu ile kettle temizliğini yapıyordum ama eve arıtıcı taktırdığımızdan beri çaydanlık ve kettle da hiç kireçlenme olmadı tertemiz pırıl pırıl içleri kireç temizlemekten kurtuldum:))

Kettle Temizliği İçin Pratik Öneriler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilo Almamak İçin Pratik Öneriler !

Kilo Almamak İçin Pratik Öneriler !

Verdiğiniz kiloları kısa sürede geri alabileceğinizi biliyor musunuz ? Kilo verenler eğer sağlıklı zayıflamadıysa kısa sürede verdiği kiloları alabiliyor. Yalnız biraz daha dikkatli olursanız verdiğiniz kiloları böyle hemen almaz aksine her zaman formunuzu koruyabilirsiniz. Verilen kiloların geri alınmaması için ! Kilo verdiğin zaman verdiğiniz kilolalar fazlasıyla yerine gelebilir. Bu...
  2. Kettle ve Temizliği

Kettle ve Temizliği

kettle, nedir, nasıl temizlenmelidir, modelleri, resimleri, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. Kettle, yani elektrikli su ısıtıcısı günümüzde neredeyse her evde kullanılan bir mutfak eşyası. Elektrikli su ısıtıcılar, ısıtıcı aksamı direk olarak su ile temas ettiğinden dolayı suyu, ocak türü ısıtıcılardan çok daha hızlı kaynar hale getirir. Fakat suyun içinde bulunan...
  3. Hanımlara Kolay Temizlik İçin Bazı Öneriler....

Hanımlara Kolay Temizlik İçin Bazı Öneriler....

Kolay Temizlik İçin Bazı Öneriler Kolay Temizlik Nasıl Olur Hanımların büyük sorunlarından biri temizliktir..Hele ki bazı hanımlar hastalık derecesinde titiz olunca temizliğin hat safhalarına ulaşıp master yapmışlardır bu konuda...:) Neyse biz sizlere şimdi kolay temizlik için bazı öneriler sunuyoruz...Uygulayıp uygalamaması sizlere kalmış... Kolay temizlik için ipuçları Temizlik...
  4. Cam Temizliği İçin Pratik Öneri

Cam Temizliği İçin Pratik Öneri

cam temizligi, camların temiz olması için, cam temizligi nasıl yapılır Biz bayanların temizlik konusun da hassasiyetini kendimden biliyorum. Özellikle camların ışıl ışıl temiz olmasını hepimiz isteriz. Bazen ne kadar temizlesek de istediğimiz gibi camların ve çerçevelerin temizliğini sağlayamayız. Sizler için vereceğim basit ama etkili bir yöntemle artık cam temizliği keyifli bir hale gelecek...
  5. Sararan Klozetler İçin Temizlik Önerileri

Sararan Klozetler İçin Temizlik Önerileri

Hemen hemen birçok evin banyosun da bulunan klozetler aslın da kullanımı rahat olmasına karşın temizliği de bir o kadar zor ve uğraştırıcıdır. Zamanla klozetler de sararmalar meydana gelir ve bu durum tüm bayanların canını sıkmaktadır. Yüzeysel olarak klozetinizi temizlediğinizi düşünseniz de iç kısımlar da biriken kirler çıkmak da zorluk yaşatır. Sizler için bu yazım da sararan klozetleri...

Sayfayı Paylaş