Kıbrıs mı Ukrayna mı kızlar ?!

Sema Altınışık

Yeni Üye
Üye
Kıbrıs mı Ukrayna mı kızlar ?!
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım beni kabul ettiğiniz için teşekkür ederim..eşimle tereddütte kaldığımız için sizden tavsiye almak amacıyla yazıyorum size..17senelik evliyim 4 tüp bebek denemem var endometriozis hastası olmamdan dolayı yumurta rezervim deciddi derecede azalmalar oldugu için yumurta üretemiyorum doktorum kıbrısı önerdi son çare kıbrısa gitmek eşimle karar verdik fakat internette araştırırken Ukrayna'da kikliniği de gözümüze geldi Biotexcom adıyla..Kıbrıs'a veya Ukrayna'ya gidecegiz yumurta donörü almaya aranızda giden varmı arkadaşlar?

Allah hakkınızda ne hayırlı ise onu versin. Öncelikle yorumları tam okuyun Ukrayna'yı yeni duyuyorum fakat internet ortamında kadınlarımızın verdiği cevapları, hem Kıbrıs Hemde Ukrayna için baz alabilirsiniz. Hayırlı haberlerinizi almak nasip olur inşallah size ve dolayısı ile bize. Aramıza hoş geldiniz yeniden. İnşAllah en kısa sürede beklediğiniz göz aydınlığınıza kavuşursunuz.

Allah hakkınızda ne hayırlı ise onu versin. Öncelikle yorumları tam okuyun Ukrayna'yı yeni duyuyorum fakat internet ortamında kadınlarımızın verdiği cevapları, hem Kıbrıs Hemde Ukrayna için baz alabilirsiniz. Hayırlı haberlerinizi almak nasip olur inşallah size ve dolayısı ile bize. Aramıza hoş geldiniz yeniden. İnşAllah en kısa sürede beklediğiniz göz aydınlığınıza kavuşursunuz.

Merhaba hafendi konumu gördüğünüz ve fikirinizi yazdığınız için ilk baştan teşekkür etmek istiyorum.Tabi ki arkadaşlarımızın fikirleri de beklemekteyim..Bu cumartesi ve pazar günleri zaten baya bi arştırdırdım ve kıyaslamaya çalıştım hangisi daha iyi diye ve sonuçta Ukrayna daha avantajlı geldi sanki.Hem fiyat konusunda hem de yumurta sınıfı 1cı olduğu için.Yine de biraz daha düşüneces eşimle..İnşallah seçtikten sonra güzel haberlerle eve döneriz..Saygılar...Allah hepimizden razı olsun...

Merhaba kızlar toplanmış bilgilerimi siiznle paylaşmak istedim belki birilere faydalı çıkar diye düşündüm..Şimdi bütün araştırmalar yaptık fiyatları da paylaşmak istedik.Ukrayna için yumurta donasyonuyla fiyatları :
  • €9.900
  • Negatif sonuç halinde paranın iadesi ile limitsiz sayıda girişim ( "Garantili Başarı"Paketi )
  • €6.900
  • Garantili iki girişim içerir ("Çift Paketi")
    • €4.900
Donasyonun 1 girişimini içerir ("Ekonomi" Paketi")

Bu fiyatın içinde konaklama yemekler araç ve tedavi için gerekli ilaçlar da içerilmektedir.Biz eşimle 'Garantili Başarı' paketi kullanmaya anlaştık ve artık oraya gelince kontratımızı imzalarız artık...

İlk konsültasyonu geçmek için çift tıbbi araştırmaları ve testleri takdim etmelidir:
Bir doktor-terapist tarafından verilen sağlık raporu, IVF için kontrendikasyonları ve hastanın kronik hastalıkların yokluğunu teyit bilgi;

Transvajinal ultrasonu (şart değil);
Meme ultrasonu (gereklidir);
Akciğer radyografisi (her iki partnerin);
Seroloji testler – HIV / AIDS, frengi (RW), HBsAg, HCV (her iki partnerin) 3 aylık bir süre.

Biletleri biz eşimle 1050 TL'ye aldık İstanbul'dan bineces.Ayın 20sinde orda oluruz artık inşallah ve tedaviyi başlarız.Lütfen nolur kızlar benim için dua edin.Bende tedavimin bütün aşamaları sizinle paylaşırım...off çok heyecanlıyız ama buna değer..İnşallah bizim kucağımıza da Allah doldurur...

Geri