Kıl Batıkları ve Lekelerden Kurtulmak İçin Öneriler

T

TİTAN

Forum Okuru
Kıl Batıkları ve Lekelerden Kurtulmak İçin Öneriler
Kıl Batıkları Ve Lekelerinden Kurtulmak İçin Öneriler
Kıl Batıkları Ve Lekelerinden Kurtulmak İçin Ne Yapılır

Vücutta ki kıllardan kurtulmak için yapılan ağdalar ve epilasyon cihazlarının kullanımından sonra ne yazık ki batıklar oluşur melekler. Bu batıkları çıkarmak için iğneyle oynamak ve sıkmak ta lekelenmelere sebep olur. Bunlardan nasıl kurtulacağınızı öğrenmek istiyorsanız buyrun makalemize bir göz atın :tik:

batik-2d9.jpg

Kılbatıkları için 2 ağdada bir jilet yapmak gerekirki ölü deri jiletle beraber atılsın ve kıllar rahat çıksın.ayrıca kıllar çıkarken nemlendirici sürülmeli ve bacağada yada nerede batık varsa peeling yapılmalı.peeling için bir kase toz şekere bir iki yumurta akı ve biraz limon suyu katılıp krem kıvamına getirip bacağı güzelce ovmak gerekir.sonra durulayıp nemlendirici uygulanabilir.

Batıklara en güzel çare bence susam yağı ve limon suyu karışımı.Batıklar yüzünden pürüzlü bir görüntü oluşturuyor ise vücudunuzda. bu karışımı denemelisiniz. haftada 2 kere banyodan sonra sorunlu bölgeyi iyice keseleyin bu karışımı sorunlu bölgenize sürün inanın kısa sürede etkisini göreceksiniz. deri altındaki tüm tüyler çıkmaya başlıyor.

susam yağı ve limon suyunu denemek istiyorum bende de batıklar oluyor ağda yapmıyorum epilasyon aleti ile işimi görüyorum ama genede batıklarım oluyo kesinlikle deniycem teşekkürşer adminim :)

Geri