Kıl kurdu Kıl kurdu nasıl geçer melek kadınlar kulübü'nde

Maviş95

Üye
Üye

Merhabalar, geçen gün ortaya çıkan bi kıl kurdu sorunum var. Cuma günü doktora gittim ve 2 hafta arayla içmem gereken bir ilacımı içtim. Normalde çok titiz biriyimdir nasil oldu bilmiyorum ama olmuş. Cok hızlı yayılıyormuş zaten. Sorum merakım şu, hızlı geçebilmesi için neler yapabilirim ne kadar sürede gecer bu berbat durum ve cinsel ilişkiye ne zaman girmem daha doğru olur ya da anal yolla girmediğim bi ilişkiye bisi olur mu?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Öncelikle çok ama çok geçmiş olsun. Gerçekten hayatı kabusa çevirir kıl kurdu. İlişki ile ilgili bir şeyler diyemiyoruz ama aşağıdaki linkten öncelikle tam alman gereken bilgileri al. Kendi başına bir işlem yapma mutlak suretle doktor kontrolünde ol. Temizlik hijyene de son derece dikkat et hayatım. İlişki durumunu da sor lütfen.

Öncelikle çok ama çok geçmiş olsun. Gerçekten hayatı kabusa çevirir kıl kurdu. İlişki ile ilgili bir şeyler diyemiyoruz ama aşağıdaki linkten öncelikle tam alman gereken bilgileri al. Kendi başına bir işlem yapma mutlak suretle doktor kontrolünde ol. Temizlik hijyene de son derece dikkat et hayatım. İlişki durumunu da sor lütfen.
Cok teşekkür ederim. Umarim biran önce atlatacağım :((

Geri