1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Kıl Mesajlar arıyorum

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Biri var çok kıl biri ve ben ona çok ama çok kıl oluyorum onu da kıl etmek istiyorum o nasıl beni kıl ediyor bende onu kıl edeceğim:D Bu yüzden de sizden Kıl Mesajlar yazmanızı rica ediyorum.
   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

Kıl Mesajlar arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kaliteli Mesajlar arıyorum

  Kaliteli Mesajlar arıyorum

  selam millet ben arkadaşlarım için face de ya da msn de kişisel iletimde yazacağım Kaliteli Mesajlar arıyorum sizden de bu konuda yardım istiyorum.
 2. Kardeşlikle İlgili Mesajlar arıyorum

  Kardeşlikle İlgili Mesajlar arıyorum

  Merhaba arkadaşlar sizlerden bir ricam olacak kardeşim gibi sevdiğim hatta kardeşten de öte olduğum iki arkadaşım için Kardeşlikle İlgili Mesajlar yazmanızı rica ediyorum.
 3. İçten Mesajlar arıyorum ben

  İçten Mesajlar arıyorum ben

  Arkadaşlar bana acil tarafından içten mesajlar lazım ama o kadar çok içten olmalı ki okuyanın içi kımıldamalı içi canlanmalı artık siz anladınız onu :)
 4. En Güzel Kıl Sözler Kıl Mesajlar burada

  En Güzel Kıl Sözler Kıl Mesajlar burada

  Kıl Sözler En Güzel Kıl Mesajlar Merhaba Sevgili Melek'ler sizlere daha önce en güzel gıcık sözler paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi ise bir misafirimizin kıl olması üzerine, birini kıl etmek istemesinden ötürü, bizden kıl mesajlar istemesiyle (bu konu yorumuda kıl oldu dimi :D:D:D:D) sizlere en güzel kıl sözler sunuyor ve yeni kıl mesajlar isteyen herkesi bu sayfamıza davet ediyoruz....
 5. Şöför Mesajları arıyorum ben

  Şöför Mesajları arıyorum ben

  Yeni erkek arkadaşım bir şöför:D:D İlk defa bir şöför arkadaşım oldu daha önce hiç tanıdığım şöför bile olmamıştı. Şehirler arası bir nakliye firmasında çalışıyor:D Sizden onun için Şöför Mesajları yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş